Kinga Rusin zachwyciła stylizacją. Uwagę przyciągają buty i modna torebka

Kinga Rusin słynie z dobrego gustu i dopracowanych kreacji. Tym razem prezenterka zaprezentowała ciekawą stylizację z oryginalnymi dodatkami.

Kinga Rusin często zaliczana jest do grona najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Jej kreacje na czerwony dywan z reguły są bardzo dopracowane i efektowne. Z kolei stroje, które prezenterka wybiera na co dzień, łączą w sobie minimalizm z elegancją. Nie dziwi więc fakt, że styl prowadzącej "Dzień Dobry TVN" jest inspiracją dla wielu Polek.

Zobacz wideo Jak dba o sylwetkę Kinga Rusin?

Kinga Rusin - oryginalna stylizacja

Tym razem Kinga Rusin zachwyciła w jasną stylizacją, którą przełamała ciemnymi dodatkami. Zdjęcie zostało wykonane po sobotnim nagraniu programu "Dzień Dobry TVN". Prezenterka w doskonałym nastroju pozowała fotoreporterom. 

 

Ciekawe dodatki - botki i mała torebka

Na najnowszych zdjęciach widzimy, że białe joggery i jasna bluzka doskonale prezentują się z opalenizną prezenterki. Jednak największą uwagę przyciągają dodatki. Białą stylizację przełamują botki na obcasie oraz mała torbka-nerka matki Louis Vuitton. Naszym zdaniem to bardzo oryginalne połączenie, które eleganckim ubraniom dodaje luzu. Jak wam podoba się prezenterka w takim wydaniu? 

Kinga Rusin postawiła także na modne buty marki Fila. I to był strzał w 10! Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Więcej o: