Lipstick nails - co to za trend? Nie wszystkim się spodoba

Lipstick nails to jeden najnowszych trendów na Instagramie. Jak się prezentuje i w jaki sposób wykonać taki manicure? Podpowiadamy.

Paznokcie w kształcie szminki? Dla wiele osób brzmi to pewnie jak żart. Jednak to jeden z najświeższych trendów na instagramie, który już zyskał sporą rzeszę fanów i będzie jednym z najmodniejszych rozwiązań nadchodzącą wiosną. Sprawdźcie, czy wam też spodoba się taki manicure.

Zobacz wideo Zwykły lakier to za mało? Te holograficzne hybrydy wyróżnią cię z tłumu:

Lipistick nails - co to za trend? 

Osoby, które śledzą paznokciowe trendy na Instagramie czy Pintereście z pewnością zauważyły już ten trend. Jednak dla tych, którzy nie mają czasu na regularne wizyty w mediach społecznościowych, przychodzimy z pomocą i wyjaśniamy, czym są lipstick nails. 

Jakie paznokcie najlepiej sprawdzą się na Dzień Kobiet? Poznaj nasze propozycje:

Lipistick nails - jak wyglądają takie paznokcie?

Jak wygląda taki manicure? W przypadku lipstick nails paznokcie są ścięte tylko z jednej strony. Dlatego przed takim zabiegiem należy zadbać o to, by były one mocne, długie i zadbane. Tylko przy spełnieniu tych warunków uda wam się osiągnąć spektakularny efekt.

Jeśli chodzi o kolorystykę i wzory, w przypadku lipstick nails możecie eksperymentować do woli. Sprawdzą się zarówno modne w nadchodzącym sezonie pastele, jak i klasyczna czerwień. 

 

Lipstick nails - dla kogo?

Jak podoba wam się ten trend? Czy skusicie się na taki manicure na wiosnę? Domyślamy się, że takie rozwiązanie wzbudzi kontrowersje i nie wszystkim się spodoba.

Naszym zdaniem paznokcie w kształcie szminki to ciekawa propozycja dla osób, które lubią oryginalne rozwiązania i nie boją się eksperymentów. To także doskonały manicure dla tych, którym znudziły się klasyczne migdałki  czy kwadraty.

Modny manicure na sezon wiosna 2020. Poznaj najciekawsze trendy:

Więcej o: