Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta. Wiemy, gdzie możecie kupić taniej podobne modele

Anna Lewandowska jest modową inspiracją dla wielu kobiet. Tym razem trenerka zachwyciła stylizacją, którą urozmaiciła torebką z włoskiego domu mody Bottega Veneta. Co ciekawe, podobne modele znajdziecie w sieciówkach.

Anna Lewandowska cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Obecnie na Instagramie obserwuje ją już ponad 2,6 miliona osób. Trenerka na swoim profilu na Instagramie często pokazuje kreacje, które wzbudzają spore zainteresowanie i są inspiracją dla wielu kobiet. Tym razem uwagę obserwatorów przykuła torebka marki Bottega Veneta, którą Lewandowska pochwaliła się na jednej z relacji.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w błyszczącej kreacji:

Anna Lewandowska w wiosennej stylizacji

Na udostępnionej jakiś czas temu relacji trenerka ma na sobie długi brązowy płaszcz i sportowe buty. Jednak najbardziej wyróżniającym się elementem stylizacji jest niewielka torebka. Stylowy dodatek pochodzi z włoskiego domu mody Bottega Veneta. 

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta. Wiemy, gdzie kupić ją taniejAnna Lewandowska z torebką Bottega Veneta. Wiemy, gdzie kupić ją taniej instagram.com//Anna Lewandowska

Model jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Oprócz klasycznej czerni w ofercie znajdziecie także m.in. białe i błękitne torebki.

 

Torebka Bottega Veneta - gdzie kupić ją taniej?

Cena torebki, którą pochwaliła się Anna Lewandowska, wynosi obecnie około 10 tysięcy złotych. Wiadomo więc, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Jeśli jednak podoba wam się ten model, z pomocą przychodzą różne propozycje z niższej półki cenowej. Podobne torebki znajdziecie w różnych sieciówkach - m.in. w Mango, Zarze, H&M, Stradivariusie, Reserved.

Jeszcze inna opcja to zakupy w sklepach internetowych. Łudząco podobny model do torebki Bottega Veneta znajdziecie m.in. w ofercie sklepu NA-KD.

Więcej o: