Małgorzata Rozenek-Majdan w obłędnej, ciążowej kreacji. Fanki zapytały, gdzie ją kupiła. Odpowiedź raczej ich nie zadowoliła

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie swoją ciążową kreacją. Trzeba przyznać, że wygląda wprost obłędnie. Fanki od razu zasypały ją pytaniami o to, gdzie kupiła swoją sukienkę. Niestety, jak się okazuje, kreacja nie jest dostępna w sklepach. Była bowiem szyta na zamówienie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już w zaawansowanej ciąży. Na zdjęciach Perfekcyjnej wyraźnie widać, że jej poród zbliża się wielkimi krokami - brzuszek gwiazdy jest już bowiem naprawdę duży. Warto zwrócić uwagę, że ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż nie zwalnia tempa. Niedawno odwiedziła razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, Stany Zjednoczone. Ostatnio wzięła również udział w tajemniczej sesji zdjęciowej, którą określa jako "sekretny projekt". Jakiś czas temu zaś wyjechała z rodziną do austriackiego Tyrolu. Trzeba przyznać, że ciąża bardzo służy gwieździe - Perfekcyjna wygląda przepięknie i rozkwita. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek-Majdan w obłędnej ciążowej kreacji

Małgorzata Rozenek-Majdan, pomimo zaawansowanej ciąży, wciąż nie zwalnia tempa i nie przestaje pracować. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię zrobioną podczas pracy - sesji zdjęciowej do nowej kampanii. Naszą uwagę zwraca piękna kreacja Perfekcyjnej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan tego dnia postawiła na sukienkę przed kolano w kolorze pastelowego niebieskiego. Całość kreacji uzupełnia pasek ze złotą klamrą. Sukienka jest dość luźna, jednak wyraźnie widać pod nią ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek-Majdan.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w pięknej sukience dla ciężarnych. Gdzie ją kupiła?

Nie tylko naszą uwagę przykuła piękna sukienka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jej fanki wprost zasypały ją pod zdjęciem pytaniami, gdzie można kupić taką sukienkę, którą Perfekcyjna ma na sobie. 

Sukienka. Gdzie znajdę?
Skąd ta sukienka?

- pytają fanki.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gwiazdy. Niestety, nie mamy dobrej wiadomości. Okazuje się bowiem, że ta piękna, pastelowo-niebieska sukienka, którą ma na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan była szyta na zamówienie. 

Więcej o: