Joanna Koroniewska w modnej, wiosennej stylizacji. Wygląda obłędnie! Ubrania kupiła w popularnej sieciówce. Za mniej niż 200 zł

Joanna Koroniewska ma dobre wyczucie stylu i orientację w trendach modowych. Udowodniła to po raz kolejny. Aktorka pokazała się w modnej, radosnej i już wiosennej stylizacji. Okazuje sie, że fiolety garnitur, który ma na sobie, można kupić w popularniej sieciówce, jaką jest Zara.

Joanna Koroniewska ewidentnie poczuła wiosnę. Świadczyć może o tym jej najnowsza stylizacja, którą aktorka pochwaliła się na Instagramie. Co ciekawe dokładnie taką samą kreację każdy może skompletować. Okazuje się bowiem, że ubrania, które ma na sobie Joanna Koroniewska, pochodzą z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska w modnych ubraniach z Zary

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione w Warszawie podczas przerwy w pracy. 

Jeśli masz zły humor, ubierz się na kolorowo, stań pod parapetem i pomyśl, że ZAWSZE może być gorzej. Głowa do góry!!! Wszystkim dzisiaj życzę SAMYCH pozytywnych myśli!!! Lecę na próbę, a jak tam Wasz weekend? 

- napisała na Instagramie Joanna Koroniewska.

Naszą uwagę przykuła piękna, kolorowa, już wiosenna stylizacja Joanny Koroniewskiej. Tego dnia aktorka postawiła na pastelowy fiolet i to był strzał w 10! Większość jej stylizacji utrzymana jest w tym radosnym kolorze, dzięki czemu gwiazda wygląda obłędnie. 

Joanna Koroniewska ma na sobie fioletowy garnitur, który pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Do tego cienki, beżowy golf pod spód. Radosną, wiosenną stylizację aktorka uzupełniła sportowymi butami. Jak wam się podoba w takim wydaniu? My jesteś zdecydowanie na tak. Sami zobaczcie.

 

Joanna Koroniewska w fioletowym garniturze z Zary. Znamy cenę ubrania

Joanna Koroniewska postawiła na modny, fioletowy garnitur z Zary. Ubranie wciąż jest dostępne na stronie internetowej tej popularniej sieciówki. Kosztuje 199 zł. Skusicie się?

Więcej o: