Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska w odważnej kreacji z dekoltem polskiej marki. Wygląda obłędnie!

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży nie zwalnia tempa. Aktorka pojawiła się na gali Orły 2020 i skradła całe show. Postawiła na piękną, modną sukienkę i wyglądała obłędnie!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży. Popularna polska aktorka i jej mąż, Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. Marta Żmuda Trzebiatowska, pomimo zaawansowanej ciąży (gwiazda rodzi już niedługo), pojawiła się na uroczystej gali Orły 2020. I zachwyciła! Wszystkie oczy zwrócone były tylko na nią. Nie dziwimy się! Trzeba przyznać, że ciąża zdecydowanie służy aktorce. Marta Żmuda Trzebiatowska wyglądała wprost obłędnie! Spójrzcie tylko na jej kreację.

Zobacz wideo Nie wiesz, jakie sporty możesz uprawiać w trakcie ciąży? Dowiesz się z naszego wideo:

Marta Żmuda Trzebiatowska w obłędnej kreacji

Marta Żmuda Trzebiatowska jest już w zaawansowanej ciąży. Pomimo to aktorka wciąż nie zwalnia tempa. Pojawiła się na uroczystej gali Orłów 2020 i wszystkie oczy zwrócone były na nią. Aktorka postawiła na piękną, długą sukienkę w kolorze pastelowego różu. Kreacja była dość luźna i miała falbany, jednak mimo to odznaczał się pod nią ciążowy brzuszek aktorki. Sukienka miała również duży, ale nie wulgarny dekolty. Marta Żmuda Trzebiatowska wyglądała bardzo kobieco, stylowo i z klasą. 

Tego dnia aktorka postawiła na dość prostą, bardzo kobiecą fryzurę: rozpuszczone włosy z przedziałkiem na bok i delikatny makijaż, w którym pierwsze skrzypce grały oczy. Usta zaś były delikatnie podkreślone pomadką w kolorze nude. Ta piękna sukienka w kolorze pastelowego różu, którą Marta Żmuda Trzebiatowska miała na sobie, pochodzi z kolekcji popularnego duetu polskich projektantów, czyli z Bohoboco.

 

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska w pięknej sukience od Bohoboco. Fani zachwyceni

Pod najnowszym zdjęciem Marty Żmudy Trzebiatowskiej od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych fanów aktorki.

Po prostu królewna Śnieżka. Bajkowo
Przepięknie pani tu wygląda, a ta sukienka jest olśniewająca. Nigdy nie piszę komentarzy, ale te zdjęcia zrobiły na mnie takie wrażenie, że nie mogłam przemknąć bez komentarza!
Suknia piękna. Wyglądała pani w niej olśniewająco
Wspaniała kreacja
Wyglądasz obłędnie
Jesteś przepiękna

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Zgadzacie się z ich opiniami?

Więcej o: