Anna Lewandowska w modnym płaszczu. Podobny kupicie w sieciówce

Anna Lewandowska pochwaliła się wiosennym elementem garderoby. Zielony płaszcz zachwycił jej obserwatorki. Wiemy, w którym sklepie znajdziecie podobny model.

Zbliżająca się wiosna motywuje nas do eksperymentowania z kolorami. Na taki krok zdecydowała się także Anna Lewandowska. Trenerka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się modnym, zielonym płaszczem.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w błyszczącej kreacji:

Anna Lewandowska w ciekawej stylizacji 

Mimo że styl Anny Lewandowskiej kojarzy się głównie z minimalizmem i stonowanymi barwami, tym razem trenerka zdecydowała się na pewne odstępstwo. Jej płaszcz wyróżnia się na tle innych elementów jej garderoby. Wyrazista, energetyczna zieleń zachwyciła jej obserwatorki. 

 

Płaszcz, dzięki oryginalnej kolorystyce staje się najważniejszym elementem stylizacji. Poza tym długość midi idealnie nadaje się na co dzień. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, które jednocześnie wyróżni naszą kreację z tłumu. Co więcej, taka kolorystyka pasuje zarówno blondynkom, jak i brunetkom. 

Anna Lewandowska to modowa inspiracja dla wielu kobiet. Ostatnio spore zainteresowanie wzbudziła jej torebka z domu mody Bottega Veneta. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Gdzie kupić podobny płaszcz?

Zieleń to idealny kolor na nadchodzącą wiosnę. Jeśli spodobał się wam płaszcz trenerki, możecie zaopatrzyć się w podobny element garderoby. Co ciekawe, łudząco podobny model możecie kupić w Reserved za 299 złotych.

Więcej o: