Reverse french manicure to hit wśród stylizacji paznokci. Jak wygląda? Odpowiadamy [trendy na sezon wiosna 2020]

Reverse french manicure to doskonała opcja dla wszystkich kobiet, którym znudziła się już tradycyjna stylizacja paznokci. Na czym polega taki manicure? Odpowiadamy.

French manicure to klasyczna i ponadczasowa stylizacja paznokci, która nigdy nie wychodzi z mody. Jest bardzo stylowa i elegancka, co więcej pasuje praktycznie każdej kobiecie i do każdej stylizacji. Znudził ci się klasyczny french manicure? Postaw zatem na jego odmianę, czyli reverse french manicure. To hit na nadchodzący sezon wiosna 2020. Jak wygląda taka modna stylizacja paznokci? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Odpowiadamy na pytanie, czy w ciąży można malować paznokcie

Reverse french manicure - hit na sezon wiosna 2020 [trendy]

Reverse french manicure to w skrócie: odwrócony french manicure. Wbrew pozorom nie jest trudny w wykonaniu, za to daje stylowy, ciekawy i bardzo niebanalny efekt. W przypadku tradycyjnej stylizacji - french manicure końcówki pomalowane są najczęściej na biało, reszta paznokcia zaś pokryta jest różowym bądź też beżowym lakierem. Taki manicure można dodatkowo urozmaicić poprzez połączenie różnych kolorów np. czarnego ze złotem bądź też z czerwonym. Dzięki temu zyskamy niecodzienny i stylowy efekt, który jeszcze bardziej będzie się rzucał  w oczy.

 

Reverse french manicure również polega na połączeniu dwóch różnych kolorów, przy czym to nie końcówki pomalowane są na inny, wyróżniający je odcień, a tylko cienka, wewnętrzna część paznokcia. Taki reverse french manicure będzie dobrze się prezentował zarówno na paznokciach spiłowanych na owalny kształt, jak również tych o bardziej kwadratowej formie. Jeżeli zaś chodzi o kolory, które można łączyć, tutaj jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i kolory lakierów, które mamy do dyspozycji.

Więcej o: