Stylizacje na wiosnę 2020. Cztery modowe inspiracje na nadchodzący sezon

Stylizacje na wiosnę 2020 zawierają m.in. grube opaski, kamizelki i nietypowe slouchy jeans. Jednak to nie koniec listy. Dowiedz się, co będzie cieszyło się szczególną popularnością w nadchodzącym sezonie.

Zbliżająca się wiosna to doskonały pretekst do zakupów i odświeżenia garderoby. Na które kolory warto zwrócić uwagę? Popularne będą zwłaszcza brązy, beże, khaki, zgaszona zieleń, biel i pomarańcz. Z kolei, jeśli chodzi o modne elementy garderoby, czeka nas kilka nowości i ciekawych powrotów. 

Zobacz wideo Zobacz, jak przebiegał tygodniowy eksperyment ze strojem i makijażem:

Stylizacje na wiosnę 2020 - modne opaski 

Jednym z najbardziej wyrazistych trendów mają być grube opaski. Tego typu dodatki świetnie dopełniają różne stylizacje. Ostatnio ten trend lansowała m.in. Kasia Tusk, która na swoim profilu na Instagramie pokazała się w grubej, czarnej opasce. Dlatego, jeśli chcesz być modna wiosną 2020, skorzystaj z tej inspiracji

 

Dowiedz się, jakie torebki będą modne wiosną 2020:

Stylizacje na wiosnę 2020 - modne spodnie

Jakie spodnie będą szczególnie modne w nadchodzącym sezonie? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na slouchy jeans. Tego typu spodnie będą dobrym uzupełnieniem zarówno eleganckich, jak i luźniejszych stylizacji. Naszym zdaniem ten trend wymaga jednak odwagi i nienagannej sylwetki. W naszej galerii zobaczysz, jak prezentuje się ten model spodni >>

Stylizacje na wiosnę 2020 - kamizelki

Jednym z najciekawszych powrotów mają być kamizelki. Co ciekawe, trend ten był szczególnie popularny na początku XXI wieku. 

Kamizelka to element garderoby, który świetnie sprawdzi się na co dzień, jak i do bardziej eleganckich stylizacji. Dobrze będzie prezentowała się w połączeniu z klasycznymi koszulami i garniturami. 

Stylizacje na wiosnę 2020 - hiszpanki

A gdy już będzie cieplej, warto będzie pokazać się w sukience lub bluzce odsłaniającej ramiona. Hiszpanki wracają do mody! Oprócz klasycznego wariantu popularna będzie także asymetria, czyli kreacje odsłaniające tylko jedno ramię. 

Więcej o: