Natalia Siwiec zachwyca w modnej sukience z Zary. Znamy jej cenę. To hit na sezony wiosna i lato 2020

Natalia Siwiec wciąż przebywa na rajskich wakacjach. Relację ze swojego wypoczynku zdaje na Instagramie. Nas zachwyciła jej stylizacja - modna sukienka maxi. Model ten kupicie w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. Taki fason to hit na sezon wiosna i lato 2020.

Natalia Siwiec od jakiegoś czasu przebywa razem z rodziną: mężem, Mariuszem Raduszewskim oraz córką, Mią, na rajskich wakacjach za granicą, a konkretnie w Meksyku. Ku uciesze swoich fanów gwiazda na bieżąco na Instagramie zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku. Dzięki temu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Naszą uwagę przykuło jednak coś zupełnie innego. Chodzi o jedną ze stylizacji Natalii Siwiec  - o modną sukienkę maxi. Model, który ma na sobie gwiazda, pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Znamy jego cenę. Taka sukienka maxi jest idealna na nadchodzące sezony wiosna i lato 2020. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Wideo Natalii Siwiec z małą Mią robi furorę. Nie dziwimy się. To najsłodsza rzecz, którą dzisiaj zobaczycie

Natalia Siwiec w modnej sukience maxi z Zary

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione w mieście Meksyku. Na fotografii widzimy ją razem z córką, Mią. Naszą szczególną uwagę przykuła modna sukienka maxi Natalii Siwiec. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Całość stylizacji Natalia Siwiec uzupełniła czarnymi, płaskimi klapkami oraz bardzo popularną wśród gwiazd torebką z najnowszej wiosennej kolekcji Bottega Veneta. Ten sam model, tylko w innym kolorze ma również Anna Lewandowska. Cena takiej kultowej już torebki to bagatela około dziewięciu tysięcy złotych.

Natalia Siwiec postawiła na sukienkę z Zary. Znamy jej cenę

Modna sukienka maxi z Zary, którą ma na sobie Natalia Siwiec, kosztuje 249 zł. Jest długa, czarna i ma na sobie kolorowe nadruki: niebieskie i beżowe. Dodatkowo ma supermodne bufiaste rękawy oraz falbany w dolnej części. Taka sukienka to hit na nachodzące sezony wiosna i lato 2020. Jak wam się podoba?

 
Więcej o: