Anna Lewandowska zachwyca w modnym płaszczu z Mango. To hit na sezon wiosna 2020

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pierwsze skrzypce odegrał jej modny, futrzany płaszcz. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Mango. Jak wam się podoba?

Anna Lewandowska już nieraz udowodniła, że bardzo dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Popularną polską trenerkę i żonę Roberta Lewandowskiego obserwuje na Instagramie ponad 2,6 miliona osób z całego świata. Lewa stanowi dla nich inspirację nie tylko jeśli chodzi o treningi, diety i zdrowy styl życia, lecz również ze względu na swoje stylizacje oraz fryzury. Nie inaczej jest i tym razem. Anna Lewandowska pokazała się w modnym, futrzanym płaszczu, który pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Mango.

Zobacz wideo Anna Lewandowska nagrała i opublikowała wideo, na którym możemy zobaczyć, jak ciężarna kobieta tańczy

Anna Lewandowska w modnym płaszczu z Mango

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione podczas spaceru. 

Wczoraj sesja dla moich nowych produktów, a dzisiaj chill i spacerek. A jednak... złapana w obiektywie

- czytamy w opisie do zdjęcia Anny Lewandowskiej. 

Tego dnia Anna Lewandowska postawiła na luźną, wygodną stylizację w wersji casual. Popularna trenerka miała na sobie szarą bluzę z kapturem, granatowe spodnie i białe buty sportowe. Całość stylizacji uzupełniła kultową już wśród gwiazd torebką z najnowszej, wiosennej kolekcji Bottega Veneta. Naszą szczególną uwagę przykuł modny, brązowy, futrzany płaszcz Anny Lewandowskiej. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Mango.

Anna Lewandowska w futrzanym płaszczu z Mango. Fanki zachwycone

Nowy płaszcz z Mango Anny Lewandowskiej bardzo przypadł do gustu fankom trenerki, czego wyraz dały w pozytywnych komentarzach pod zdjęciem i w pytaniach o to, gdzie go można kupić:

Skąd kurtka?
Pięknie
Aniu ślicznie wyglądasz

- to tylko wybrane komentarze z licznych pozytywnych.

 

Szukasz modnych płaszczy na nadchodzący sezon wiosna 2020? Podpowiadamy, na które warto zwrócić uwagę:

Więcej o: