Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 [RANKING]

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 to m.in. ubrania w groszki i kamizelki. Jednak to nie koniec listy. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Oto pięć ubrań i dodatków, które powinnaś mieć w swojej szafie.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment na zakupy i odświeżenie garderoby. Oto pięć rzeczy, które będą modne w nadchodzącym sezonie. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę:

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 - grube opaski

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znalazły się grube opaski. To ciekawy dodatek, który doskonale uzupełni różne stylizacje. Poza tym dzięki niemu nie musimy martwić się o uczesanie. Trend na grube opaski lansuje ostatnio m.in. Kasia Tusk. Więcej na temat jej ciekawej stylizacji blogerki dowiesz się z naszego artykułu >>

 

Poznaj modne stylizację na wiosnę 2020:

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 - ubrania w groszki

Pamiętacie modę na groszki? Ponad dwa lata temu wzór ten został wyparty przez zwierzęce printy. Okazuje się jednak, że wiosną 2020 roku groszki wracają do łask. 

Szukasz torebki? Dowiedz się, jakie modele będą modne wiosną 2020:

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 - kamizelki

Szykuje się także wielki powrót kamizelek. Co ciekawe, ten element garderoby cieszył się sporą popularnością na początku XXI wieku oraz w 2009 roku. 

Niebawem kamizelki będą znowu modne. Świetnie sprawdzą się zarówno jako elementy codziennych strojów, jak i eleganckich kreacji.

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 - ogromne torebki

Jednym z najciekawszych wiosennych trendów są wielkie torebki. To wyraźny kontrast do trendów z poprzednich lat. W ubiegłym roku lansowane były miniaturowe torebki, które zazwyczaj okazywały się bardzo niepraktyczne. Z kolei modne torebki XXL zmieszczą wszystko. 

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 - ręczne robótki

Nasze zestawienie zamyka coś niespodziewanego. Okazuje się, że wiosną tego roku modne będą ubrania wykonane ręcznie (lub takie, które na takie wyglądają). Na wybiegach pojawiły się m.in. wykonane na szydełku topy, spódnice, sukienki i torebki. 

Więcej o: