Doda twierdzi, że od pięciu lat nie maluje się na co dzień. Pokazała się bez makijażu. "To nie ma nic wspólnego z naturą"

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać, jak wygląda bez makijażu. Część fanek była zachwycona. Inne zaś zarzuciły gwieździe, że ta nie pokazała się im w wersji naturalnej.

Doda zaskoczyła ostatnio swoich fanów i to podwójnie. Po pierwsze, pokazała się im, jak sama twierdzi, bez grama makijażu. Po drugie zaś, przyznała, że od kilku lat w ogóle nie maluje się na co dzień. Fani jednak nie dowierzają piosenkarce. Jakie są ich argumenty? O co oskarżają gwiazdę? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Doda pokazała się w bardzo zmysłowym wydaniu

Doda bez makijażu

Doda opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się, jak wygląda bez makijażu. Fotografia została zrobiona w samochodzie. 

Już od 5 lat nie maluje się na co dzień W OGÓLE

- wyznała szczerze i otwarcie Dorota Rabczewska.

 

Doda pokazała się bez makijażu. Fani krytykują

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów piosenkarki. Pod zdjęciem od razu posypały się komentarze internautów, przy czym ich opinie były mocno podzielone. Część fanek gwiazdy zasypało ją komplementami. Zaś mniej więcej połowa nie dowierzała, że Doda nie ma na sobie ani grama makijażu.

Chciałabym wyglądać tak bez makijażu
Zazdroszczę
A wyglądasz obłędnie! Ja się nie maluje, ale tak nie wyglądam

- piszą zachwycone fanki.

Wśród licznych komentarzy znajdują się również i takie, w których fanki wprost skrytykowały Dodę, twierdząc, że na zdjęciu gwiazda tak naprawdę nie pokazała się w wersji naturalnej:

Makijaż permanentny plus filtr wcale się nie liczą
To poprosimy o zdjęcie bez filtra
Usta, rzęsy i nie wiem co tam jeszcze zrobione... To nie ma nic wspólnego z naturą
A rzęsy? Sztuczne? Bo są widoczne więc

A wy co myślicie o takich argumentach fanek Dody? Zgadzacie się z nimi?

Więcej o: