Katarzyna Skrzynecka zachwyca w pięknej, modnej sukience za 150 zł. Wiemy, gdzie ją kupiła

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w pięknej sukience, która jest idealna na sezon wiosna i lato 2020. Model ten pochodzi z popularnego sklepu internetowego i wcale nie trzeba wydać na niego fortuny.

Katarzyna Skrzynecka jest gwiazdą najnowszego, kwietniowego wydania poradnika dla kobiet "Dobre rady". W środku magazynu możemy przeczytać obszerny wywiad z aktorką i jurorką popularnego programu na Polsacie, czyli "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz obejrzeć jej sesję zdjęciową. Katarzyna Skrzynecka uchyliła rąbka tajemnicy, publikując na swoim Instagamie dwie fotografie z owej sesji do poradnika "Dobre rady". Naszą uwagę zwróciła stylizacja aktorki, a w szczególności jej piękna sukienka. Taki model jest idealny na sezon wiosna 2020. Wiemy, gdzie go kupicie i za ile.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o swojej diecie

Katarzyna Skrzynecka w modnej sukience. Jest idealna na sezon wiosna 2020

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia, które pochodzą z jej sesji zdjęciowej do najnowszego, kwietniowego wydania poradnika dla kobiet "Dobre rady". Przy okazji gwiazda pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka jakiś czas temu skróciła bowiem swoje włosy i postawiła na bardzo modną fryzurę long bob, czyli pukle, które sięgają do obojczyków. 

Na zdjęciach Katarzyna Skrzynecka ma makijaż, w którym pierwsze skrzypce grają oczy. Są mocno podkreślone i pomalowane w stylu smokey eye. Usta zaś mają dość naturalny, różowy kolor.

Naszą szczególną uwagę przykuła sukienka Katarzyny Skrzyneckiej. Ma długie, bufiaste rękawy i sięga do kolan. Jest różowa i pokryta kolorowymi nadrukami w kwiaty. Sukienka ma oryginalny dekolt w stylu carmen, czyli taki, który odkrywa ramiona. Taki model, który ma na sobie Katarzyna Skrzynecka, jest idealny na nadchodzący sezon wiosna i lato 2020.

 

Katarzyna Skrzynecka w modnej sukience na wiosnę. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Jeśli podoba wam się sukienka, którą ma na sobie Katarzyna Skrzynecka, mamy dla was dobrą wiadomość. Taką samą kupicie w popularnym sklepie internetowym, czyli w Bonprix. Dostępna jest w rozmiarach od 34 do 50 i kosztuje 149,99 zł. Jak wam się podoba?

Sprawdź też: Najmodniejsze sukienki bez rękawów!

Więcej o: