Hanna Lis zachwyca w pięknym berecie w stylu paryskim. Podpowiadamy, jakie nakrycia głowy są modne [trendy]

Hanna Lis już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu. Nie inaczej było i tym razem. Popularna polska prezenterka zaprezentowała się w modnym, czarnym berecie w stylu paryskim i to był strzał w 10! Takie nakrycie głowy to hit na sezon wiosna 2020.

Hanna Lis już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i równie dobrą orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem. Popularna polska prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w pięknym, czarnym berecie w stylu Paryżanek. Z naszego tekstu dowiesz się, które nakrycia głowy będą modne w nadchodzącym sezonie wiosna 2020.

Hanna Lis w modnym berecie

Hanna Lis opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała w eleganckiej czarnej sukience oraz w modnym berecie w tym samym kolorze. Taka stylizacja nie przeszła niezauważona przez fanki popularnej polskiej prezenterki. Pod jej zdjęciem od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internautek.

Cudna
Piękna
Piękna kobieta
Ślicznie

- to tylko niektóre z licznych komentarzy zachwyconych fanek Hanny Lis.

 

Modne nakrycia głowy - beret [trendy na sezon wiosna 2020]

Jak widać, Hanna Lis bardzo dobrze orientuje się w trendach modowych. Taki beret w stylu paryskim jest bowiem jednym z największych hitów na nadchodzący sezon wiosna 2020. Jest to prosty dodatek, który doda szyku i klasy każdej stylizacji. Najbardziej pasuje do kobiecych i eleganckich kreacji. Do wyboru mamy różne kolory: czarne, granatowe berety, jak również czerwone, zielone, w odcieniu fuksji, czy żółte. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Modne nakrycia głowy - kapelusz typu fedora [trendy na sezon wiosna 2020]

Na cieplejsze i bardziej słoneczne wiosenne dni polecamy kapelusz typu fedora. Jak wygląda takie modne nakrycie głowy? Zapewne nazwa fedora może niektórym wydawać się nieco tajemnicza, jednak zdecydowana większość z pewnością doskonale zna ten rodzaj kapelusza "z widzenia". To nakrycie głowy wyróżnia szersze rondo oraz charakterystyczna wklęsła fałda na czubku. Taki kapelusz doskonale będzie pasował do eleganckiego płaszcza oraz do botków lub kozaków.

Więcej o: