69-letnia aktorka z "Dr Quinn" pokazała się w kostiumie kąpielowym. "Piękna". Przyznała, że nie retuszuje swoich zdjęć

Jane Seymour to aktorka, którą większość osób kojarzy z kultowego serialu "Dr Quinn". Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swojego rajskiego wypoczynku na Kostaryce. Jej fotografie w kostiumie kąpielowym robią furorę w sieci. Nic dziwnego!

Jane Seymour to 69-letnia brytyjska aktorka oraz producentka telewizyjna i filmowa. Największą popularność przyniosła jej rola w kultowym serialu "Doktor Quinn", który transmitowany był w latach 1993-1998, w tym również w Polsce.

Jane Seymour jakiś czas temu przebywała na urlopie w Kostaryce. Relację ze swojego rajskiego wypoczynku na bieżąco zdawała na Instagramie. Aktorka regularnie publikowała zdjęcia, na których możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Naszą uwagę zwróciło jednak coś innego. Piękna figura 69-letniej gwiazdy. Sami zobaczcie. Sylwetki, uśmiechu i pogody ducha zdecydowanie mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała, jak bardzo ciężko trenuje na swoją figurę

Jane Seymour z "Doktor Quinn" pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni

Jane Seymour opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Gwiazda postawiła na modny model z falbanami przy dekolcie w kolorze butelkowej zieleni. Do tego duże okulary przeciwsłoneczne oraz biały kapelusz. Jane Seymour wyglądała obłędnie! Sami zobaczcie:

 

Pod zdjęciem aktorki, znanej z popularnego serialu "Doktor Quinn", od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów z całego świata.

Piękna
Cudowne zdjęcie

- to tylko wybrane komentarze z licznych pozytywnych, które pojawiły się pod zdjęciem Jane Seymour.

Jane Seymour z "Doktor Quinn"przyznaje, że nie retuszuje swoich zdjęć

Niektóre osoby zarzuciły Jane Seymour, że ta retuszuje swoje zdjęcia. Jak się okazuje, wcale tak nie jest. Aktorka przyznała w rozmowie z "People", że fotografie, które publikuje, nie są poddane obróbce graficznej.

Nie przerobiłam żadnego z tych zdjęć. Pokazują mnie taką, jaka naprawdę  jestem. Spójrzcie na te zdjęcia i nagrania spod wodospadu. Nie mam upiętych włosów, nie mam makijażu. Dosłownie chwilę później zostałam zmoczona przez wodę, która spadała

- wyjaśnia Jane Seymour w rozmowie z "People".

Więcej o: