Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 z H&M: Opaski, torby, kapelusze

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 z H&M to m.in. grube opaski i ogromne torebki. Dowiedz się, co będzie cieszyło się popularnością w nadchodzącym sezonie i które z tych rzeczy dostaniesz w popularnej sieciówce.

Początek wiosny to doskonały okres na odświeżenie swojej garderoby. Zobacz, co przygotowała dla nas na ten okres jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie.

Zobacz wideo Poznaj sekret torebki od Louis Vuitton:

Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 z H&M - torby

Jednym z największych trendów nadchodzącego sezonu będą torebki XXL. To zaprzeczenie modnych w ubiegłym roku miniaturowych torebek, które z reguły okazywały się bardzo niepraktyczne. 

Ogromne torebki XXL pojawią się oczywiście w asortymencie popularnej sieciówki. W zależności od rodzaju materiału, z którego zostały wykonane, ich ceny wahają się na ogół od 50 do 150 złotych.

H&M wiosna 2020 - modne opaski

Kolejny wiosenny trend, który znajdziecie w sklepach H&M to grube opaski. Tego typu modele nosi m.in. Kasia Tusk. Grube opaski świetne sprawdzą się zarówno w przypadku codziennych stylizacji, jak i kreacji na większe wyjścia. Ich ceny wahają się w przedziale od 20 do 30 złotych. 

H&M wiosna 2020 - rybackie kapelusiki

W H&M nie mogło zabraknąć także jednego z najbardziej kontrowersyjnych trendów. Mowa o rybackich kapelusikach, które były lansowane w czasie ostatnich tygodni mody.

 

W sklepach H&M znajdziecie je w różnych wariantach kolorystycznych. Ceny kapeluszy wahają się w przedziale od 30 do 60 złotych. 

Zobacz - modne kapelusze na lato!

Sprawdź także - kapelusze Sinsay damskie!

H&M wiosna 2020 - wielki powrót kropek

Wiosną możemy być przygotowani na wielki powrót kropek. Wzór ten zastąpi zwierzęce printy, które cieszyły się sporą popularnością w ostatnich sezonach. W wiosennej kolekcji H&M znajdziecie m.in. sukienki, spódnice, koszule i bluzki w kropki. 

Więcej o: