Kasia Tusk w modnych białych butach. To hit na sezon wiosna 2020! Są teraz na promocji

Kasia Tusk bardzo dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Tym razem postawiła na modne, białe buty sportowe marki Asisc. Teraz można je kupić dużo taniej.

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na której uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerka ma doskonałe wyczucie mody, a swoimi stylizacjami inspiruje wiele kobiet w całej Polsce. Zarówno, jeśli chodzi o ubrania na tzw. wielkie wyjścia, jak i te zwyczajne, na co dzień. Nie inaczej było i tym razem. Kasia Tusk zainspirowała swoje fanki modnymi, białymi, sportowymi butami typu sneakers. Wam również się podobają? Mamy zatem dla was dobrą wiadomość. Obecnie buty te można kupić na promocji! Są tańsze prawie o 100 zł.

Zobacz wideo Kasia Tusk napisała, co myśli o stylizacji swojej córki

Kasia Tusk w modnych sportowych butach typu sneakers

Kasia Tusk opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją codzienną stylizację na spacer. Popularna blogerka ma na sobie obcisłe spodnie i długi, czarny płaszcz. Całość stylizacji uzupełnia beżowa czapka i torebka w podobnym kolorze. Naszą szczególną uwagę przykuły modne, białe, sportowe buty Kasi Tusk typu sneakers. Obuwie to pochodzi z kolekcji popularnej marki Asics. Jak wam się podoba?

 

Kasia Tusk w modnych butach Asics. Znamy ich cenę. Są teraz na promocji

Podobają wam się buty Kasi Tusk? Mamy zatem dla was bardzo dobrą wiadomość. Ten model obuwia pochodzi z kolekcji marki Asics i normalnie kosztuje 349 zł. Obecnie są jednak na przecenie, dzięki czemu możemy je kupić prawie o 100 zł mniej, czyli za 269 zł.

Więcej o: