Agnieszka Sienkiewicz zachwyca w modnej stylizacji na wiosnę. Jej spodnie to model z Zary. I hit na ten sezon

Agnieszka Sienkiewicz zaprezentowała na Instagramie swoją już wiosenną stylizację. Fanki były zachwycone, przy czym największą uwagę zwróciły na spodnie aktorki. Model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara i jest hitem na sezon wiosna 2020.

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowanie poczuła już wiosnę, o czym może świadczyć jedna z jej ostatnich stylizacji. Aktorka, znana z serialu emitowanego na Polsacie pt. "Przyjaciółki", zaprezentowała swoje wiosenne ubranie na Instagramie. Fanki były zachwycone. Tego dnia Agnieszka Sienkiewicz postawiła na luźne, białe spodnie. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Zobacz wideo Jak wyglądają spodnie młodej mamy? Pokazała to Kasia Tusk na swoim Instagramie. Wcześniej karmiła córkę

Agnieszka Sienkiewicz w modnych spodniach na wiosnę. To model z Zary [trendy]

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją, już wiosenną stylizację. 

Pozdrawiam was ciepło

- napisała na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz, pozdrawiając swoich fanów.

Tego dnia aktorka postawiła na luźne, białe spodnie. Taki model to hit na nadchodzący sezon wiosna 2020. Jest nie tylko modny, ale też bardzo wygodny. Agnieszka Sienkiewicz wybrała spodnie, które pochodzą z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Do tego dobrała czarną bluzkę w białe grochy. Ci, co śledzą najnowsze trendy, dobrze wiedzą, że właśnie taki wzór to hit na sezon wiosna 2020. Grochy nosimy wszędzie, gdzie się tylko da. Nie tylko na ubraniach, ale również na dodatkach np. apaszkach czy opaskach do włosów. Jako okrycie wierzchnie, Agnieszka Sienkiewicz wybrała zieloną kurtkę parkę. Całość stylizacji uzupełniła beżowymi botkami na niewysokim obcasie oraz dużą szarą torebką.

Agnieszka Sienkiewicz w spodniach z Zary. Znamy ich cenę

Spodnie z Zary, które miała na sobie Agnieszka Sienkiewicz, do niedawna były jeszcze dostępne w sklepie. Co więcej, kosztowały 59,90 zł, ponieważ były na promocji (przecenione z 99,90 zł). Niestety z powodu swojej niskiej ceny bardzo szybko się wyprzedały i nie są już dostępne. Nie martwcie się jednak. Zara oferuje w swoim asortymencie podobne modele spodni: szerokie, z wysokim stanem, w różnych kolorach. Ich ceny wahają się w okolicach 100 zł.

 

Agnieszka Sienkiewicz zachwyciła swoją stylizacją na wiosnę

Nie tylko nam przypadła do gustu modna, wiosenna stylizacja Agnieszki Sienkiewicz i jej spodnie z Zary. Pod zdjęciem aktorki od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych fanek gwiazdy. Część zaczęła pytać, skąd pochodzą poszczególne elementy garderoby.

Przepięknie
Super buciki. Skąd są?
Skąd torebka? Cudo
Fajne buty
Piękna jak zwykle

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanek Agnieszki Sienkiewicz.

Więcej o: