Małgorzata Ohme w obłędnej stylizacji. Postawiła na sukienkę z Zary i modne botki z Mango

Małgorzata Ohme zachwyciła swoją stylizacją, w której pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN". Prezenterka postawiła na modną sukienkę z Zary oraz buty botki z Mango. Jej fanki nie mogły wyjść z zachwytów.

Małgorzata Ohme we wrześniu 2019 roku została nową prowadzącą popularny, poranny program TVN "Dzień dobry TVN". Prezenterka za każdym razem, gdy się pojawia na wizji, zachwyca swoimi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem. Widać, że Małgorzata Ohme doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme opowiedziała nam, jak wyglądało jej dzieciństwo

Małgorzata Ohme w modnej stylizacji. Jej sukienka pochodzi z Zary, buty zaś z Mango

Małgorzata Ohme opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione na planie programu "Dzień dobry TVN". Dzięki temu możemy podejrzeć, jaką miała stylizację. Tego dnia prezenterka postawiła na wiosenną kreację i to był strzał w 10!

Małgorzata Ohme miała na sobie długą, cienką i zapinaną na guziki sukienkę w kolorze ciemnego błękitu. Smaczku stylizacji dodawał gruby, skórzany pasek w podobnym kolorze, który prezenterka zawiązała wokół swojej talii. Jak się okazuje, sukienka, którą miała na sobie Małgorzata Ohme w programie "Dzień dobry TVN", pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Uwagę w stylizacji prezenterki zwracają również jej buty - białe botki na szpilce. Model ten również pochodzi z sieciówki, a dokładnie z Mango.

 

Małgorzata Ohme zachwyca swoją modną stylizacją

Nie tylko nas zachwyciła stylizacja Małgorzaty Ohme. Również jej fani nie przeszli obojętnie wobec zdjęcia, na którym prezenterka pokazała swoje modne ubranie. Fotografia zdobyła bardzo dużą liczbę lajków oraz komentarzy, w których internauci wprost zasypali prezenterkę komplementami i pytaniami o to, gdzie kupiła poszczególne elementy garderoby.

Przepięknie pani wygląda, wow!
Pięknie pani wygląda! O matko klasa i seks
Ślicznie
Ja chcę tą sukienkę

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Małgorzaty Ohme.

Więcej o: