Najmodniejsze części garderoby na wiosnę 2020 z Reserved. To m.in. eleganckie kamizelki i garnitury

Co będzie modne wiosną 2020? To m.in. kamizelki, garnitury oraz grube opaski. Wiele z tych rzeczy znajdziecie w najnowszej kolekcji Reserved.

Popularna sieciówka przygotowała wiele ciekawych propozycji na nadchodzący sezon. Oto najmodniejsze części garderoby, które znajdziecie w wiosennej kolekcji Reserved. 

Wiosna 2020, Reserved: jeans

Wiosną 2020 będzie królował jeans. I to w wersji total look! W kolekcji Reserved znajdziecie nie tylko modne modele spodni, ale także koszule, kurtki i kombinezony. 

Poznaj największe trendy na wiosnę 2020 z kolekcji H&M:

Wiosna 2020, Reserved: modne garnitury

Kobiece garnitury to wygodne i eleganckie rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na większe wyjścia, ale także na co dzień. To idealny strój na okres wiosenny, kiedy to nie towarzyszą nam zazwyczaj jeszcze upały.

 

W najnowszej kolekcji Reserved czeka na was wiele eleganckich garniturów. Warto zwrócić uwagę m.in. na te z linii Eco Aware, którą tworzono z materiałów z recyklingu.

Wiosna 2020, Reserved: kamizelki

W nowej kolekcji Reserved nie brakuje także jednego z największych trendów na wiosnę 2020. Mowa o kamizelkach.

Warto wspomnieć, że ten element garderoby cieszył się sporą popularnością na początku XXI wieku. Ostatnie tygodnie mody pokazały jednak, że wiosną 2020 możemy liczyć na powrót tego trendu.

Wiosna 2020, Reserved: opaski do włosów

Jednym z najciekawszych dodatków do wiosennych stylizacji będą szerokie opaski. Nie mogło więc ich zabraknąć w kolekcji Reserved. To trend, który od jakiegoś czasu lansuje m.in. Kasia Tusk. Więcej na temat jej stylizacji z szeroką opaską dowiesz się z naszego artykułu >>

Więcej o: