Najmodniejsze kolory na wiosnę 2020. To m.in. koralowy róż i klasyczna czerwień

Jaka kolorystyka będzie dominowała na ulicach wiosną 2020? Oto pięć najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu.

Wiosna mobilizuje wielu z nas do odświeżenia garderoby. Zastanawiamy się, co kupić, aby w nadchodzącym sezonie wyglądać modnie i stylowo. Ważne są nie tylko fasony, ale także kolorystyka. Dowiedz się, na które kolory warto zwrócić uwagę w czasie wiosennych zakupów.

Zobacz wideo Dlaczego w danym sezonie są modne te a nie inne kolory?

Wiosna 2020: najmodniejsze kolory - koralowy róż

Koralowy róż to kolor, który do tej pory nie cieszył się dużą popularnością. Może to jednak zmienić się w nadchodzącym sezonie. Ten oryginalny kolor odgrywa znaczącą rolę w najnowszych kolekcjach wielu światowej sławy projektantów.

 

Wiosna 2020: najmodniejsze kolory - biel

Biel to kolor, który rzadko kiedy nie pojawia się w kolekcjach wiosenno-letnich. Będzie więc modny także w nadchodzącym sezonie. Białe kreacje pasują nie tylko do różnych typów urody, ale są także bardzo eleganckie. Warto więc mieć je w swojej szafie.

Wiosna 2020: najmodniejsze kolory - khaki

W najnowszych kolekcjach znalazło się także wiele propozycji w kolorze khaki. To doskonała opcja dla brunetek i szatynek. Nie zapomnijcie więc o takiej kolorystyce w czasie wiosennych zakupów. 

Kinga Rusin w modnych butach Fila. Zobacz, który model wybrała prezenterka:

Wiosna 2020: najmodniejsze kolory - jasny błękit

W nadchodzącym sezonie popularnością będzie cieszył się także jasny błękit. Niektórzy nazywają go wręcz rozbielonym błękitem. Taka kolorystka doskonale współgra z bielą i czerwienią. 

Wiosna 2020: najmodniejsze kolory - czerwień

Zadowolone powinny być także wielbicielki czerwieni. Mimo że kolor ten pojawiał się zazwyczaj w kolekcjach jesienno-zimowych, tym razem wyraźnie widać go także w kolekcjach wiosennych. Czerwone elementy garderoby dodają nam wyrazistości i ożywiają nawet dosyć nudne stylizacje

Stylizacje na wiosnę 2020. Poznaj nasze modowe inspiracje:

Więcej o: