Jennifer Lopez na odważnych zdjęciach. Spójrzcie tylko na jej obłędną figurę. "I ona ma 50 lat?"

Jennifer Lopez ciężko trenuje na swoją figurę. Nic dziwnego, że potem bardzo chętnie się nią chwali. A zdecydowanie ma czym! Jej najnowsze zdjecia wprawiły w zachwyt fanów z całego świata.

Jennifer Lopez ma 50 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez chętnie też chwali się efektami swoich ciężkich treningów. Nic dziwnego! Gwiazda cokolwiek założy, wygląda obłędnie! Tym razem pochwaliła się na Instagramie efektami najnowszej sesji zdjęciowej, którą zrobiono w ramach promocji nowej kolekcji butów Jennifer Lopez. Spójrzcie tylko na te nogi!

Zobacz wideo Jak wyglądało przyjęcie zaręczynowe Jennifer Lopez? Odpowiedź znajdziecie w tym nagraniu

Jennifer Lopez chwali się obłędną figurą. Co za nogi!

Jennifer Lopez postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała na Instagramie kilka zdjęć zrobionych w ramach sesji zdjęciowej, która prezentuje nową kolekcję butów JLo. Jednak mało kto patrzył na buty. Wszyscy byli pod wrażeniem obłędnej sylwetki gwiazdy, w tym przede wszystkim jej nóg.

 

Jennifer Lopez odsłoniła nogi. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie Jennifer Lopez, bardzo przypadły im do gustu, czego wyraz dali w swoich licznych pozytywnych komentarzach. 

To jest właśnie ikona
Te nogi są jaśniejsze niż moja przyszłość
I ona ma 50 lat?
To ja dziś idę na siłownię

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Jennifer Lopez. No cóż, nie dziwimy im się.

Jennifer Lopez pokazała się w skąpym bikini. Jej płaski, umięśniony brzuch robi wrażenie

Jennifer Lopez chętnie chwali się swoją rewelacyjną figurą. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się w bardzo skąpym bikini. Tym samym zaprezentowała swoje pięknie wyrzeźbione ciało, w tym przede wszystkim płaski, umięśniony brzuch. Jej zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków i komentarzy. Wśród wpisów pod odważną fotografią amerykańskiej piosenkarki pojawiły się również i te od innych gwiazd. Zdjęcie Jennifer Lopez skomentowali m.in. Lenny Kravitz oraz Naomi Campbell. Ową fotografię możecie zobaczyć tutaj:

Więcej o: