Paulina Sykut-Jeżyna w modnej sukience z Zary. To model idealny na sezon wiosna 2020. I wciąż dostępny w sklepie internetowym

Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny udowodniła, że ma dobre wyczucie stylu. Prezenterka pokazała, jak pracuje z domu. Trzeba przyznać, że wyglądała obłędnie. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na modną sukienkę na wiosnę. Model ten pochodzi z Zary.

Paulina Sykut-Jeżyna, jak wiele polskich gwiazd, większość czasu spędza obecnie w domu. Nie oznacza to jednak, że prezenterka nie pracuje. Dowodem na to może być jej ostatnie zdjęcie, które opublikowała na Instagramie. Naszą szczególną uwagę przykuła piękna, modna sukienka w kwiaty. Taki model to hit na nadchodzący sezon wiosna 2020. Jak się okazuje, sukienka ta pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak ciężko trenuje

Paulina Sykut-Jeżyna w modnej sukience z Zary. Znamy jej cenę

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak obecnie pracuje. A robi to z domu. 

Moje dzisiejsze wystąpienie w telewizji. Internetowe łączenie, ale niebawem powrót do pracy, do telewizyjnego studia, Jak się macie? Dbajcie o siebie i o innych

- napisała na Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna.

Zwróćcie uwagę na wiosenną stylizację prezenterki. Tego dnia postawiła na modną, czerwoną sukienkę w czarne nadruki z kwiatami i z bufiastymi rękawami. Smaczku całej stylizacji dodają dwa dodatki. Po pierwsze, cienki, czarny pasek ze złotą klamrą. Po drugie, modna opaska do włosów z perełkami. Jak wam się podoba taka wiosenna stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny? Widać, że prezenterka jest na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi na sezon wiosna 2020.

Model sukienki z Zary, który ma na sobie Paulina Sykut-Jeżyna, znajdziecie w sklepie internetowym popularnej sieciówki. Kosztuje 249 zł i jest dostępna we wszystkich rozmiarach: od XS do XXL.

Zobacz: Idealne sukienki na co dzień!

Sprawdź także: Sukienki marki Femestage!

 
Więcej o: