Modne kolory paznokci na sezon wiosna 2020. Taki manicure samodzielnie zrobisz w domu [trendy]

Modne kolory paznokci na sezon wiosna 2020. Specjalnie dla was zebraliśmy największe hity wśród najnowszych trendów. Taki manicure samodzielnie zrobisz w domu.

Modne kolory paznokci na sezon wiosna 2020. Przed wami przegląd najbardziej gorących hitów. Co ważne, taki modny manicure zrobisz samodzielnie w domu. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy eksperta o to, czy będąc w ciąży, można malować paznokcie

Modne paznokcie na sezon wiosna 2020 - czerwony manicure [trendy]

Czerwone paznokcie to taki manicure, który nigdy nie wyjdzie z mody. To ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy paznokcie pomalować czerwonym lakierem, aby nadać całej swojej stylizacji stylu, elegancji i kobiecości. Co więcej, większość kobiet ma w swoim domu czerwony lakier, dzięki czemu taki modny manicure z powodzeniem można zrobić samodzielnie.

Modny czerwony manicure może występować w wielu różnych odmianach. Na sezon wiosna 2020 proponowane są głównie dwa warianty. Po pierwsze paznokcie czerwono-czarne w formie ombre, czyli ciemne końcówki. Drugą opcją są paznokcie czerwono-złote. To niekwestionowany hit, jeśli chodzi o trendy na sezon wiosna 2020. Lansują go nie tylko światowe wybiegi mody, ale również najbardziej popularne instagramerki urodowe. W przypadku tego manicure bazą jest czerwony lakier, którym pokrywa się całe paznokcie. Na to nanosi się różne wzorki bądź też paski w kolorze złota. Taki manicure wymaga jednak już dużo większej wprawy w samodzielnym malowaniu paznokci.

Modne paznokcie na sezon wiosna 2020 - french manicure [trendy]

Dla wszystkich fanek klasycznego french manicure'u mamy dobrą wiadomość. Ta ponadczasowa i elegancka stylizacja właśnie wraca do łask. Do wyboru mamy standardowy french manicure, czyli paznokcie pokryte bezbarwnym, różowym lub beżowym lakierem. Do tego białe końcówki. Można też bardziej zaszaleć. Bardzo modne są również kolorowe końcówki paznokci np. złote lub brokatowe. I taki modny french manicure również można zrobić w domu. Jak? Wystarczy zaopatrzyć się (kupić przez internet) specjalne naklejki nakładki, które przykleja się na paznokieć i tym samym oddziela jego końcówkę od reszty. Następnie pokrywa się ją wybranym kolorem.

Modne paznokcie na sezon wiosna 2020 - pastelowe kolory [trendy]

Dla kobiet, które nie lubią ekstrawagancji i wolą jednak bardziej stonowany manicure, proponujemy paznokcie w różnych odcieniach pasteli. Taka stylizacja nie rzuca się w oczy, za to pięknie podkreśla wypielęgnowane kobiece dłonie. W tym sezonie wiosna 2020 modne są szczególnie dwa kolory, które królowały na wybiegach największych projektantów. Są to delikatny róż oraz mięta.

Więcej o: