Przegląd modnych płaszczy. Oto największe hity z popularnych sieciówek typu Zara i H&M

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020 bez problemu kupicie w popularnych sieciówkach typu Zara czy H&M. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie zestawienie największych hitów.

Modne płaszcze - poznaj trendy na sezon wiosna 2020. Specjalnie dla was przejrzeliśmy najnowsze i najbardziej gorące trendy, jeśli chodzi o okrycia wierzchnie na nadchodzący wiosenny sezon. Przed wami lista największych hitów i najbardziej modnych płaszczy. Mamy propozycje zarówno dla osób, które lubią wyróżniać się swoimi stylizacjami, jak również dla tych, które preferują bardziej stonowane stroje. Przejrzeliśmy ofertę najbardziej popularnych sieciówek. 

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020

Modne płaszcze na zbliżający się sezon wiosna 2020 to: pikowane płaszcze, w kratkę, kolorowe, oraz klasyczny i ponadczasowy trencz. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! Więcej na ten temat przeczytacie w naszym wcześniejszym artykule:

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020 - Zara

Zara w swojej ofercie ma już duży wybór modnych płaszczy na wiosnę. Znajdą coś dla siebie zarówno fanki klasyki, jak również żywych, intensywnych kolorów. Niektóre płaszcze są przecenie o -45%. Naszą szczególną uwagę przykuły krótkie, dwurzędowe płaszcze. Ich ceny wahają się od 300 do 400 zł.

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020 - H&M

H&M ruszył właśnie z dużą wyprzedażą. Niektóre produkty przecenione są o połowę (-50%). Na promocji znajdziemy krótkie i długie płaszcze. Niektóre można kupić już za 119,9 zł, inne, te dłuższe, za ok. 130 zł.

Modne płaszcze na sezon wiosna 2020 - Stradivarius

Stradivarius również oferuje modne płaszcze na wiosnę. Naszą szczególną uwagę przykuł piękny, niebieski, dwurzędowy płaszcz z flauszu. Kosztuje 229 zł. W takim płaszczu na pewno nie przejdziesz niezauważona na ulicy. Warto również zwrócić uwagę na klasyczny trencz, który kupicie w sklepach Stradivariusa. Jest beżowy, wodoodporny i kosztuje 159 zł.

Więcej o: