Jak zapuścić brwi? Pomoże ci w tym jeden tani produkt

Jak zapuścić brwi? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne. Podpowiadamy, jak zapuścić brwi w warunkach domowych.

Wyraziste brwi cieszą się ogromną popularnością już od kilku sezonów. Czasami jednak zdarza się, że przez nieumiejętną regulację, tracą one swój dobry wygląd. Jak więc w takich sytuacjach zapuścić brwi? Z pomocą przychodzą domowe metody. 

Zobacz wideo Poznaj trzy sposoby na perfekcyjny makijaż brwi:

Jak zapuścić brwi? 

Jednym z najlepszych sposobów na zapuszczanie brwi jest aplikowanie na nie olejku rycynowego. Produkt ten od lat jest doceniany w kosmetyce. Nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także stymuluje ich wzrost.

Olejek rycynowy ma jeszcze dwie inne ogromne zalety. Pierwsza to powszechna dostępność - dostaniecie go w większości aptek. Druga - niska cena. Za jedną buteleczkę olejku zapłacicie około 7-8 złotych.

Rose brown hair. Dowiedz się więcej na temat tego trendu w koloryzacji:

Zapuszczanie brwi krok po kroku 

Olejek rycynowy w wielu przypadkach sprawia, że po kilku dniach pojawiają się nowe włoski. Jak należy stosować ten produkt, aby osiągnąć takie rezultaty? Raz dziennie (najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu) zaaplikuj go bezpośrednie na brwi. Możesz w tym celu posłużyć się patyczkiem do uszu lub specjalną szczoteczką. 

Jak zapuścić brwi? Specjalne preparaty

Jeśli w twoim przypadku olejek rycynowy się nie sprawdzi, możesz skorzystać także z któregoś z dostępnych na rynku preparatów stymulujących wzrost brwi. Czym kierować się w trakcie zakupów? Sprawdź, czy preparat w swoim składzie zawiera składniki takie jak: 

  • Witamina A;
  • witamina C;
  • witamina E;
  • witamina K. 

Przed zakupem konkretnego produktu radzimy także zapoznać się z opiniami na jego temat. Niestety często zdarza się, że nie spełniają one obietnic, o których zapewniają producenci. 

Manicure hybrydowy w domu. Zapoznaj się z instrukcją:

Więcej o: