NeoNail w domu. Podpowiadamy, jak samodzielnie zrobić taki manicure hybrydowy krok po kroku

NeoNail oferuje produkty do samodzielnego zrobienia manicure hybrydowego w domu. Z naszego tekstu dowiesz się, co będzie ci potrzebne i jak to samodzielnie zrobić krok po kroku.

NeoNail to przede wszystkim ogromny wybór kolorowych, hybrydowych lakierów do paznokci. Produkty tej marki to, jak czytamy na ich stronie, innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli hybrydowych UV. Manicure wykonany produktami NeoNail jest wyjątkowo trwały, przetrwa nawet do pięciu tygodni.

Zobacz wideo Holograficzne paznokcie to manicure, dzięki któremu wyróżnisz się z tłumu

NeoNail, czyli manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy, który możesz wykonać produktami NeoNail, jest obecnie jedną z najbardziej popularnych metod stylizacji paznokci. Nic dziwnego! Jego największym atutem jest bowiem trwałość. Taki manicure hybrydowy przetrwa nawet do trzech tygodni. Aby cieszyć się swoim ulubionym kolorem na paznokciach jak najdłużej, nie trzeba wcale udawać się do kosmetyczki. Z naszego tekstu dowiesz się, jak zrobić taki manicure hybrydowy NeoNail samodzielnie w domu.

Potrzebne ci będą:

  • lakier bazowy, czyli hard base,
  • kolorowy lakier hybrydowy,
  • lakier nawierzchniowy, czyli top coat,
  • lampa do utwardzania lakierów hybrydowych,
  • pozostałe akcesoria: cleaner, drewniane patyczki do skórek, pilniczek oraz blok polerski.

NeoNail - manicure hybrydowy w domu krok po kroku

Na samym początku nadaj swoim paznokciom odpowiedni kształt i długość. Zrób to za pomocą pilniczka. Następnie drewnianym patyczkiem odsuń skórki. Na koniec wypoleruj płytkę paznokcia blokiem polerskim. Dzięki temu będą one matowe. Aby odtłuścić płytkę paznokcia, użyj cleanera. Następnie nałóż na nie warstwę lakieru bazowego i utwardź ją pod lampą. Potem pokryj paznokcie lakierem hybrydowym w wybranym przez siebie kolorze. Ponownie utwardź je pod lampą. Nałóż drugą warstwę kolorowego lakieru i znowu utwardź. Na tak pomalowane paznokcie połóż jeszcze lakier nawierzchniowy, czyli top coat i ponownie utwardź. Ostatnim etapem jest przemycie paznokci cleanerem.

Więcej o: