Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się jadalnią w nowym domu. Wygląda jak z katalogu. "Cudowny dom"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie swoją nowo urządzoną jadalnią. Fani byli pod wrażeniem. Zasypali aktorkę komplementami.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak wygląda wnętrze domu, który właśnie wykańcza. Widać, że aktorka, znana z serialu TVP pt. "Klan", ma bardzo dobry gust i świetne wyczucie stylu. Tym razem gwiazda pokazała swoją jadalnię. Jej fani nie mogli wyjść z zachwytów. Nie dziwimy się! My również nie możemy. Jadalnia Agnieszki Kaczorowskiej wygląda bowiem jak obrazek z katalogu. Sami zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała jadalnię

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej nowo urządzona jadalnia. Oj, ma się czym chwalić aktorka. Wnętrze urządzone jest z klasą i smakiem w dość minimalistycznym stylu. Uwagę zwraca duży stół wykonany z jasnego drewna. Do tego piękne krzesła z elegancką, szarą tapicerką. W jadalni Agnieszki Kaczorowskiej znajduje się ogromne lustro, dzięki temu pomieszczenie optycznie sprawia wrażenie jeszcze większego. Jadalnia aktorki urządzona jest w minimalistycznym stylu, a dominują w niej spokojne kolory: biel i szarość oraz dużo drewna. Jak wam się podoba?

To że jesteśmy teraz cały czas w domu pozwala nam zająć się ostatnimi niedoróbkami... ale przede wszystkim pozwala nam nacieszyć się naszym miejscem na ziemi. Kocham nasz dom! Choć dalej w 100% nie jest gotowy...to uwielbiam wszystko co już jest! I uwielbiam to jak się tu czujemy. Jadalnia. To tu zajadamy wszystkie posiłki i to tu będą odbywać się rodzinne spotkania. Marzyłam o dużym drewnianym stole (...). Udało się ! Jest bosko, wygodnie, przytulnie, funkcjonalnie, słonecznie, przejrzyście!

- napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się, jak urządziła jadalnię. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Jej zdjęcia, na których pochwaliła się swoją nowo urządzoną jadalnią, zrobiły wręcz furorę wśród internautów. 

Piękny kawałek waszego świata
Cudny stół i krzesła! Niech cały wasz domek wypełni się dobrą energią
Cudowny dom 
Co to za ładna podłoga

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Agnieszki Kaczorowskiej.

 
Więcej o: