Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych butach z Zary. To hit na sezon wiosna 2020. Wiemy, ile kosztują

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie swoją stylizacją, w której spędza błogi czas z rodziną na wsi na Mazurach. Naszą szczególną uwagę przykuły jej modne, sportowe buty typu sneeakers. To hit na wiosnę. Buty Małgorzaty Rozenek-Majdan pochodzą z Zary.

Małgorzata Rozenek-Majdan już nieraz udowodniła, że nie ma problemu z tym, aby nosić ubrania od znanych polskich i zagranicznych projektantów, jak również te z popularnych sieciówek. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła uciec z miasta razem ze swoją rodziną: mężem, Radosławem Majdanem oraz dwoma synami. Gwiazda od kilku dni przebywa na wsi na Mazurach. Ku uciesze swoich fanów na Instagramie na bieżąco zdaje relację ze swojego wypoczynku. Naszą szczególną uwagę przykuwają obłędne stylizacje Perfekcyjnej. Tym razem jednak chodzi konkretnie o jej buty. To modny, sportowy model typu sneakers, który możecie kupić w popularnej sieciówce, jaką jest Zara.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych, sportowych butach

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie z pobytu na wsi na Mazurach, dzięki czemu choć trochę możemy podejrzeć jej stylizacje. Tego dnia prezenterka postawiła na różowy kolor w wersji total look i to był strzał w 10! Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała w takiej kolorystyce promieniście i radośnie. Prezenterka postawiła na różową bluzę, dresowe spodnie oraz kurtkę w tym samym kolorze. 

Zwróćcie uwagę na buty prezenterki. Ten biały, sportowy model typu sneakers to hit na sezon wiosna 2020. Buty te są nie tylko modne, ale również bardzo wygodne. Model, który założyła Małgorzata Rozenek-Majdan, pochodzi z Zary. Jak wam się podobają takie modne buty?

Małgorzata Rozenek-Majdan nosi buty z Zary. To modne sneakersy

Buty z Zary, które ma na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, niestety nie są już dostępne w sklepie. Aczkolwiek znajdziecie w nim bardzo podobne, w różnych kolorach. Ich cena to mniej więcej 199 zł. I możecie je kupić przez internet. Jak wam się podobają? Skusicie się?

Zobacz także: Obuwie w rozmiarze 36 do pracy!

 
Więcej o: