Anna Mucha ujawniła zdjęcie z planu. Ma na nim długie, rude włosy. "Odważna zmiana"

Anna Mucha uchyliła rąbka tajemnicy z planu zdjęciowego do serialu Polsatu pt. "W rytmie serca". Na swoim Instagramie opublikowała fotografię z nagrań. Oczy wszystkich zwrócone są na długie, rude włosy Anny Muchy. Czyżby zapragnęła zmiany? Nie, to tylko peruka na potrzeby nagrań serialu.

Anna Mucha zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym przede wszystkim z fryzurami. Polska aktorka od lat wierna jest brązowym włosom, których długość jedynie delikatnie zmienia. Gwiazda zaskoczyła ostatnio swoich fanów, publikując na Instagramie fotografię z planu zdjęciowego. Na zdjęciu Anna Mucha ma długie, rude włosy. To akurat peruka i efekt stylizacji na potrzeby nagrań. Fani są zachwyceni i namawiają aktorkę, żeby naprawdę się tak przefarbowała.

Zobacz wideo Fanka skrytykowała Annę Muchę. Aktorka odpowiedziała

Anna Mucha w długich, rudych włosach

Anna Mucha podzieliła się na Instagramie zdjęciem, zrobionym na planie serialu Polsatu pt. "W rytmie serca". Na fotografii towarzyszy jej inna znana polska aktorka, Barbara Kurdej Szatan. Jednak uwagę wszystkich zwraca przede wszystkim nowa fryzura Anny Muchy. Aktorka ma długie, rude włosy. Jak wam się podoba w takim niecodziennym wydaniu?

No to skoro wczoraj była sobota, to jak nic dziś niedziela! A jeśli niedziela, to dziś "W rytmie serca"!!! I pierwszy raz pojawia się Karolina, nowa postać i wtedy wchodzę ja - cała ruda. Oglądajcie. Nie dam wam od siebie odpocząć

- napisała na Instagramie Anna Mucha i tym samym zapowiedziała, że pojawi się w nowym serialu.

 

Anna Mucha pokazała się w rudych włosach. Fani zachwyceni

Fotografia Anny Muchy, na której aktorka zaprezentowała się w rudych włosach, oczywiście nie przeszła niezauważona przez jej fanów. Zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków i komentarzy. Warto zwrócić uwagę, że zdecydowanej większości fanów nowa fryzura Anny Muchy bardzo przypadła do gustu. Co więcej, namawiali aktorkę, aby swoje włosy przefarbowała właśnie na taki kolor.

Ania, jak tobie piękne w takim kolorze włosów
Ruda kocica, ostra kobieta
Odważna zmiana
Aniu, pięknie ci w tym kolorze
Bardzo ładny kolor

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów Anny Muchy.

Więcej o: