Katarzyna Skrzynecka bawi się Snapchatem. Jej filmiki robią furorę. "Stara Flądra"

Katarzyna Skrzynecka stworzyła wirtualną postać na Snapchacie, którą nazwała prześmiewczo "Starą Flądrą". Filmiki z jej udziałem to potężna dawka dobrego humoru. Nic dziwnego, że tak bardzo przypadły do gustu internautom.

Katarzyna Skrzynecka, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu, zgodnie z zaleceniami rządowymi. Polska aktorka i jurorka popularnego programu Polsatu pt. "Twoja twarz brzmi znajomo", ku uciesze swoich fanów, na bieżąco na Instagramie zdaje relacje z tego, jak spędza wolny czas. Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka bardzo polubiła Snapchata. To aplikacja, która służy do wysyłania różnych zdjęć i filmików. Aktorka wykorzystała ją na stworzenie wirtualnej postaci komediowej, którą nazwała "Starą Flądrą". Jej filmiki robią furorę w sieci!

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o swojej diecie

Katarzyna Skrzynecka stworzyła wirtualną postać na Snapchacie

Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że "Starą Flądrę" stworzyła niespełna półtora roku temu, dokładnie na początku grudnia 2018 roku. To była zabawa, jednorazowy żart. Aktorce spodobała się przede wszystkim możliwość zmiany głosu i wyglądu twarzy. Okazuje się jednak, że ta wirtualna postać komediowa bardzo przypadła ludziom do gustu.

Nieoczekiwanie stała się przyjaciółką ludzi z poczuciem humoru, żyjącą swym własnym życiem. Zjednała sobie wielu sympatyków i wirtualnych przyjaciół. Jest mi bardzo miło, że tylu z państwa jej serdecznie kibicuje i czeka na jej kolejne zabawne dywagacje

- napisała na Instagramie Katarzyna Skrzynecka.

Być może w dobie tego trudnego czasu zmartwień, kryzysu zdrowotnego i ekonomicznego, kwarantanny oraz dość posępnego czasu dla nas wszystkich, kolejne odcinki 1-minutowych filmów "Starej Flądry" będą dla państwa chwilą uśmiechu, wytchnienia, rozpogodzenia i iskierką humoru

- dodaje na koniec aktorka.

 

"Stara Flądra" Katarzyny Skrzyneckiej robi furorę w sieci

Wystarczy przeczytać kilka pierwszych komentarzy pod nagraniem Katarzyny Skrzyneckiej i jej postaci "Starej Flądry", aby się przekonać, jak bardzo polubili ją internauci.

Uwielbiam Starą Flądrę. A panią Kasię uwielbiam od dawna
Cudownie. To czekam zatem na relację od "Starej Flądry"
Pani Kasiu, pomysł rewelacja, a ta postać zawsze mnie rozśmiesza i rozczula. Jest pani boska. Proszę o więcej
Kocham was obie

- to tylko niektóre z komentarzy internautów, którzy przyznali, że "Stara Flądra" Katarzyny Skrzyneckiej to potężna dawka humoru dla nich.

Więcej o: