Deynn pokazała, jak wygląda bez brwi. Ten makijaż może wzbudzać przerażenie!

Deynn postanowiła pokazać się swoim obserwatorom w zaskakującym makijażu. Zobaczcie, jak influncerka prezentuje się w bardzo nietypowym wydaniu.

Brwi to w ostatnich latach jeden z najważniejszych elementów makijażu. Wiele kobiet dba o to, by były one zadbane i wyraziste. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów, które pomagają nam osiągnąć takie efekty. To m.in. pomady do brwi, żele, kredki czy cienie. Okazuje się jednak, że w tej kwestii jest także miejsce na szalone eksperymenty. 

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję "Stop nienawiści":

Nietypowy makijaż Deynn

Deynn, czyli Marita Surma-Majewska, często dzieli się ze swoimi obserwatorami inspiracjami makijażowymi. Tym razem postanowiła... odwrócić oko do góry nogami. Całość zajęła jej około trzech godzin! Zobaczcie, jak influencerka prezentuje się w tej nietypowej wersji:

 

Aby osiągnąć taki efekt, Deynn musiała zamalować brew. Ostatecznie zupełnie jej nie widać! Influencerka zakryła ją przy użyciu podkładu, korektora i lateksu w płynie. Następnie domalowała ją pod dolną powieką. To samo zrobiła z kreską i rzęsami. Naszym zdaniem to doskonała inspiracja makijażowa na Halloween!

Skąd ten pomysł?

Jak dowiadujemy się z posta, który pojawił się na profilu Deynn na Instagramie, jest to makijaż zainspirowany tutorialem Nikkie Tuttorials - jednej z najbardziej znanych i cenionych makijażystek na świecie.

Deynn, czyli Marita Surma-Majewska, to jedna z topowych polskich influencerek. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona osób. Wraz z mężem Danielem Majewskim prowadzi fundację Unicorn, która wspiera liczne akcje charytatywne. 

Więcej o: