Małgorzata Ohme w obłędnej stylizacji. To modny kombinezon i buty z Mango. Ubranie jest teraz na przecenie

Małgorzata Ohme po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją, w której wystąpiła podczas programu "Dzień dobry TVN". Prezenterka postawiła na modny, jeansowy kombinezon i białe botki na szpilce. Okazuje się, że cała jej stylizacja pochodzi z Mango.

Małgorzata Ohme już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Niedawno pisaliśmy o obłędnej stylizacji prezenterki podczas jej nagrań do porannego programu "Dzień dobry TVN". Wtedy Małgorzata Ohme postawiła na długą, cienką i zapinaną na guziki sukienkę w kolorze ciemnego błękitu z Zary. Całość stylizacji uzupełniła grubym, skórzanym paskiem i pięknymi, modnymi botkami z Mango. Jej stylizację możecie zobaczyć TUTAJ.

Małgorzata Ohme po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją w porannym programie TVN. Tym razem postawiła na total look z Mango. Fanki były zachwycone, a w komentarzach wprost zasypały prezenterkę pytaniami o to, skąd pochodzą poszczególne części jej garderoby.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme opowiedziała nam, jak wyglądało jej dzieciństwo

Małgorzata Ohme w "Dzień dobry TVN" w modnym kombinezonie z Mango

Małgorzata Ohme we wrześniu 2019 roku została nową prowadzącą popularny, poranny program TVN "Dzień dobry TVN". Prezenterka za każdym razem, gdy się pojawia na wizji, zachwyca swoimi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Ohme podczas wtorkowego wydania programu "Dzień dobry TVN" założyła modny kombinezon z jasnego jeansu. Charakteru całej stylizacji nadawał pasek z tego samego materiału, który prezenterka przewiązała wokół swojej talii. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzata Ohme wyglądała przepięknie: modnie, wiosennie i jednocześnie też bardzo stylowo.

Jeansowy kombinezon, który prezenterka miała na sobie, pochodzi z Mango. Mamy dla was dobrą wiadomość. Ten kombinezon jest obecnie na przecenie w sklepie internetowym popularnej sieciówki. Wcześniej kosztował 229,90 zł, a obecnie mniej, a dokładnie 183,90 zł. 

Małgorzata Ohme w modnych botkach z Mango

Uwagę zwracają również modne białe botki na szpilce Małgorzaty Ohme. One również pochodzą z Mango. Niestety nie są już dostępne w sklepie. Znajdziemy w nim podobne, ale głównie w ciemnych kolorach: czarne i brązowe botki.

Poznaj też: Czarne botki, które założysz do pracy!

 

Małgorzata Ohme w obłędnej stylizacji w "Dzień dobry TVN"

Stylizacja Małgorzaty Ohme bardzo przypadła do gustu jej fankom. W swoich komentarzach wprost zasypały prezenterkę pytaniami, gdzie można kupić ten modny, jeansowy kombinezon oraz białe botki. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Małgorzaty Ohme, która przyznała, że jej stylizacja to wersja total look z Mango.

Więcej o: