Piotr Stramowski już tak nie wygląda. Teraz trudno go rozpoznać. "Co to za kozacki fryz?"

Piotr Stramowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pokazał, jak dostarcza paczki potrzebującym. Uwagę zwraca jego nowa fryzura. Aktor nosi teraz warkoczyki i wygląda zupełnie inaczej.

Piotr Stramowski zaskoczył wszystkich, publikując zdjęcie, na którym jest kompletnie nie do poznania. Popularny polski aktor postanowił bowiem zmienić fryzurę, przy czym jego metamorfoza jest naprawdę spektakularna. Gwiazdor ma teraz drobne warkoczyki.

Zobacz wideo Dlaczego Piotr Stramowski odmówił zagrania u Patryka Vegi?

Piotr Stramowski i jego nowa fryzura. Aktor ma teraz warkoczyki

Piotr Stramowski swoją nową fryzurę zaprezentował na Instagramie. Aktor nosi teraz na czubku głowy średniej długości cienkie warkoczyki, przy czym dolna część jego głowy jest wygolona. Jak wam się podoba w takim nowym wydaniu?

Jednak na zdjęciach, które opublikował Piotr Stramowski, nie jego nowa fryzura jest najważniejsza. Aktor pokazał bowiem, jak pomaga warszawskiemu domu dziecka i jednemu ze szpitali.

Dziś bardzo owocny dzień! Pierwsza paczka podarunkowa powędrowała do jednego z warszawskich domów dziecka, a druga - 1200 maseczek oraz przyłbice dla położnych, do Szpitala im. Św. Rodziny na Madalińskiego. Pomagajmy, jak możemy, KAŻDY GEST SIĘ LICZY

- napisał na Instagramie Piotr Stramowski, publikując zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak dostarcza paczki potrzebującym.

Przy okazji Piotr Stramowski zaapelował do swoich fanów, żeby ci również pomagali, jak tylko mogą:

Działajmy, jak tylko możemy, nawet zdalnie, jest masa potrzebujących i ogrom możliwości. Wierzę, że ten czas zbliży nas do siebie i kiedy będzie już po wszystkim, to jednak coś pozytywnego zostanie w nas i będziemy potrafili wyraźniej dostrzec drugiego człowieka. Życzę wam dużo ZDROWIA i WYTRWAŁOŚCI w tym jakże ciężkim i dziwnym czasie. Peace!
 

Piotr Stramowski zaskoczył nową fryzurą. Co na to fani?

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Piotra Stramowskiego na jego nową fryzurę. W swoich komentarzach wręcz zasypali go komplementami.

Dredy? Serio?!
Dobra fryzura!
Piotrze świetna fryzura!
Co to za kozacki fryz?

- czytamy w komentarzach fanów Piotra Stramowskiego.

Więcej o: