Julia Wieniawa w pięknym, supermodnym swetrze z Zary. Znamy jego cenę. Kupicie go online

Julia Wieniawa po raz kolejny zachwyciła swoje fanki ubraniem z popularnej sieciówki. Tym razem aktorka postawiła na modny sweter z Zary. W takim romantycznym, wiosennym wydaniu wyglądała przepięknie!

Julię Wieniawę na Instagramie obserwuje ponad 1,5 miliona osób, dla których aktorka stanowi inspirację. Na swoich profilach w mediach społecznościowych gwiazda bardzo chętnie uchyla rąbka tajemnicy zarówno ze swojego życia zawodowego, jak również prywatnego. Julia Wieniawa już nieraz udowodniła, że nie trzeba nosić drogich ubrań od światowej klasy projektantów, aby dobrze wyglądać. Nie inaczej było i tym razem. Julia Wieniawa pokazała się w modnym swetrze z sieciówki i zachwyciła swoje fanki. Na jednym ze zdjęć aktorka ma na sobie seledynowy sweter z Zary. Model ten wciąż jest dostępny w sklepie internetowym. Znamy jego cenę.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała, jak tańczy w domu:

Julia Wieniawa w modnym swetrze z Zary

Julia Wieniawa postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikować na swoim Instagramie jedno ze zdjęć, które zrobiła w ramach sesji dla magazynu "Glamour". Na fotografii widzimy aktorkę w pięknym, modnym swetrze w kolorze seledynowym. To model z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Do tego gwiazda założyła dłużą spódnicę w kolorze jasnego, pastelowego fioletu. Uwagę zwraca również jej oryginalny makijaż oka. Jak wam się podoba Julia Wieniawa w takim romantycznym wydaniu?

Stay positive. Kilka kolejnych zdjęć z sesji do @glamourpoland okiem najlepszego fotografa @marcinklaban

- napisała na Instagramie Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa nosi sweter z Zary. Znamy jego cenę

Podoba wam się modny sweter Julii Wieniawy z Zary? Mamy zatem dla was bardzo dobrą wiadomość. Można go obecnie kupić w sklepie online Zary. Dostępne są wszystkie rozmiary. Model ten pochodzi z wiosennej kolekcji sieciówki. Za sweter z Zary Julii Wieniawy zapłacisz 139 zł. Model ten jest nie tylko modny, ale też ciepły i bardzo stylowy. Idealnie nada się na obecną porę, czyli wiosnę, kiedy pogoda jest jeszcze bardzo zmienna, a temperatury potrafią spadać do 0 stopni Celsjusza. 

Sprawdź też: Dopasowane swetry w okazyjnych cenach!

 
Więcej o: