Księżna Kate używa tego samego kremu przeciwzmarszczkowego co Michelle Obama. Jest dostępny w Polsce

Księżna Kate oraz Michelle Obama używają tego samego kremu na zmarszczki. Jest nim Biotulin Supreme Skin Gel. Krem ten dostępny jest również w Polsce. Wiemy, ile kosztuje.

Księżna Kate może się pochwalić piękną, gładką i jędrną skórą. Okazuje się, że jej sekret tkwi w jednym kremie na zmarszczki. Tego samego używa również była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, czyli Michelle Obama. W składzie tego kremu przeciwzmarszczkowego znajdziecie organiczny botoks. Mamy dla was dobrą wiadomość. Krem na zmarszczki, którego używają księżna Kate oraz Michelle Obama, kupicie również w Polsce.

Zobacz wideo Dzieci księżnej Kate i księcia Williama podziękowały pracownikom służby zdrowia:

Księżna Kate i Michelle Obama używają tego samego kremu na zmarszczki

Księżna Kate znana jest nie tylko ze swojego eleganckiego stylu, pięknej figury, nienagannych fryzur, ale również z gładkiej cery. Kobiety na całym świecie zazdroszczą jej tego. Zapewne też zastanawiają się, jaki jest sekret tej pięknej cery księżnej Kate. Teraz już wiadomo! 

Carl Ray, który jest byłym wizażystą Michelle Obamy, wyjawił, że Pierwsza Dama używa do twarzy kremu przeciwzmarszczkowego, który poleciła jej właśnie księżna Kate. Kobieta bardzo zachwalała ten produkt, mówiąc, że sama go używa i daje jej świetne efekty. O jaki krem chodzi? 

Biotulin Supreme Skin Gel - krem, którego używają księżna Kate i Michelle Obama

Biotulin Supreme Skin Gel to krem przeciwzmarszczkowy (o lekkiej konsystencji żelu), którego używają zarówno księżna Kate, jak również Michelle Obama. Produkt ten zawiera tzw. organiczny botoks (zwany również naturalnym bądź też roślinnym). Jest nim spilantol, który pozyskuje się z rośliny, Acmella oleracea. Początkowo ten cenny składnik używany był do produkcji produktów do łagodzenia bólu, głównie zębów. Okazuje się jednak, że spilantol ma również silne właściwości przeciwstarzeniowe i tym samym przeciwzmarszczkowe. Wygładza zmarszczki na czole, kurze łapki oraz z zmarszczki mimiczne. Biotulin Supreme Skin Gel zawiera w sobie również cenny kwas hialuronowy, który wypełnia skórę i działa jako podpora dla włókien kolagenu oraz elastyny.

Biotulin Supreme Skin Gel - gdzie kupić i ile kosztuje?

Biotulin Supreme Skin Gel jest już dostępny w Polsce. Kupicie go np. w drogerii Douglas. Za pojemnik 15 ml zapłacimy 219 zł. Niestety na ten moment produkt nie jest dostępny w sklepie internetowym Douglas.

Więcej o: