55-letnia Agata Młynarska podjęła wyzwanie Julii Wieniawy. I ją zawstydziła. "Wow! Brawo. Wygrałaś!"

Agata Młynarska postanowiła podjąć wyzwanie dużo młodszej od siebie aktorki, Julii Wieniawy. Jej fani byli pod ogromnym wrażeniem. My również jesteśmy.

Julia Wieniawa postanowiła wykorzystać czas spędzany w domu i zapewnić swoim fanom nieco rozrywki. W tym celu przygotowała specjalne wyzwanie na Instagramie, które nazwała #wieniawachallenge. Na czym polega? Na tym, aby podnieść nogę tak wysoko, jak się tylko potrafi. Pierwsza wyzwanie to wykonała oczywiście jego autorka, czyli Julia Wieniawa. Za nią poszły kolejne polskie gwiazdy m.in. Katarzyna Zielińska.

Agata Młynarska, polska dziennikarka i prezenterka, również dołączyła do wyzwania Julii Wieniawy. Co więcej, swoim perfekcyjnym wykonaniem wyzwania może zawstydzić nawet jego autorkę. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa wymyśliła wyzwanie na Instagramie:

Agata Młynarka podjęła wyzwanie Julii Wieniawy. Jak jej poszło?

Agata Młynarska postanowiła podjąć niełatwe wyzwanie Julii Wieniawy. Jego realizacją pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Agata Młynarska pokazała, jak dobrze jest rozciągnięta.

Dziś o 21.09 w #agatasiekreci będzie Julka Wieniawa. Kilka dni temu rzuciła pytanie do uczestników Tańca z Gwiazdami - kto wyżej podniesie nogę? #wieniawachallenge. A zatem Julko (21 lat), bibi Agata (55 lat), chociaż nigdy nie tańczyła w TzG, to jednak podejmuje challenge (...)

- napisała na Instagramie Agata Młynarska.

No cóż, forma i sprawność godne pozazdroszczenia. Może nie wiecie, ale Agata Młynarska w dzieciństwie trenowała balet w warszawskiej Szkole Baletowy przy ul. Moliera.

 

Agata Młynarska pokazała, jak dobrze jest rozciągnięta. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Agaty Młynarskiej. Pod jej zdjęciem od razu posypały się zachwyty do wielu internautów.

Zajęcia baletu zostawiają trwały ślad w gracji, postawie, trzymaniu głowy, dłoni... no i w całokształcie elegancji. Jest pani super laską
Widać lata pracy przy drążku pani Agato! Brawo, piękna sylwetka i tzw. rozwartość

Wśród licznych pozytywnych komentarzy pojawił się również i ten samej autorki wyzwania, czyli Julii Wieniawy:

Wow!!! Brawo. Wygrałaś!

- skomentowała krótko Julia Wieniawa.

Więcej o: