55-letnia Agata Młynarska podjęła wyzwanie Julii Wieniawy. I ją zawstydziła. "Wow! Brawo. Wygrałaś!"

Agata Młynarska postanowiła podjąć wyzwanie dużo młodszej od siebie aktorki, Julii Wieniawy. Jej fani byli pod ogromnym wrażeniem. My również jesteśmy.

Julia Wieniawa postanowiła wykorzystać czas spędzany w domu i zapewnić swoim fanom nieco rozrywki. W tym celu przygotowała specjalne wyzwanie na Instagramie, które nazwała #wieniawachallenge. Na czym polega? Na tym, aby podnieść nogę tak wysoko, jak się tylko potrafi. Pierwsza wyzwanie to wykonała oczywiście jego autorka, czyli Julia Wieniawa. Za nią poszły kolejne polskie gwiazdy m.in. Katarzyna Zielińska.

Agata Młynarska, polska dziennikarka i prezenterka, również dołączyła do wyzwania Julii Wieniawy. Co więcej, swoim perfekcyjnym wykonaniem wyzwania może zawstydzić nawet jego autorkę. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa wymyśliła wyzwanie na Instagramie:

Agata Młynarka podjęła wyzwanie Julii Wieniawy. Jak jej poszło?

Agata Młynarska postanowiła podjąć niełatwe wyzwanie Julii Wieniawy. Jego realizacją pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Agata Młynarska pokazała, jak dobrze jest rozciągnięta.

Dziś o 21.09 w #agatasiekreci będzie Julka Wieniawa. Kilka dni temu rzuciła pytanie do uczestników Tańca z Gwiazdami - kto wyżej podniesie nogę? #wieniawachallenge. A zatem Julko (21 lat), bibi Agata (55 lat), chociaż nigdy nie tańczyła w TzG, to jednak podejmuje challenge (...)

- napisała na Instagramie Agata Młynarska.

No cóż, forma i sprawność godne pozazdroszczenia. Może nie wiecie, ale Agata Młynarska w dzieciństwie trenowała balet w warszawskiej Szkole Baletowy przy ul. Moliera.

 

Agata Młynarska pokazała, jak dobrze jest rozciągnięta. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Agaty Młynarskiej. Pod jej zdjęciem od razu posypały się zachwyty do wielu internautów.

Zajęcia baletu zostawiają trwały ślad w gracji, postawie, trzymaniu głowy, dłoni... no i w całokształcie elegancji. Jest pani super laską
Widać lata pracy przy drążku pani Agato! Brawo, piękna sylwetka i tzw. rozwartość

Wśród licznych pozytywnych komentarzy pojawił się również i ten samej autorki wyzwania, czyli Julii Wieniawy:

Wow!!! Brawo. Wygrałaś!

- skomentowała krótko Julia Wieniawa.

Więcej o:
Komentarze (35)
55-letnia Agata Młynarska podjęła wyzwanie Julii Wieniawy. I ją zawstydziła. "Wow! Brawo. Wygrałaś!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dawnyprezes

  Oceniono 19 razy 17

  Zapamiętajcie raz na zawsze !. Aktorem jest się po studiach aktorskich, a nie po występie, w wątpliwej jakości, serialu TV !!!!!!!!!!!!!

 • bodzianowicz

  Oceniono 21 razy 15

  a ja nieustająco swoje :
  prawdziwy challenge to by był bez majtek
  Wieniawka, dawaj !

 • ryjaroslawa

  Oceniono 13 razy 13

  Ale w jakim stylu - Agata wyprostowana, a Wieniawa wygięta prawie w jakieś 120 stopni.

 • qbiack

  Oceniono 8 razy 8

  Podnieść nogę wyżej niż kurdupel Wieniawa to mały problem. Brawa dla Agaty mimo to!

 • gapcio2010

  Oceniono 6 razy 6

  Nie ma takiego pojęcia, jak : Agata TRENOWAŁA balet " Ludzie, kto redaguje te teksty. Przecież każdego dnia są one pełne błędów, odwiedzających GW !

 • mnietekbeauty

  Oceniono 10 razy 6

  "Widać lata pracy przy drążku pani Agato"
  No widac cwiczenia przy drążku;-)
  Wieniawka jeszcze troszkę drążków przed tobą.

 • poljack

  Oceniono 8 razy 4

  potraficie coś co jest naprawdę potrzebne do życia ?

 • comentarista

  Oceniono 9 razy 3

  Niezwykle mnie fascynuje, jak chwilowo bezrobotni celebryci desperacko próbują utrwalać swoje nazwiska w masowej wyobraźni. Wieniawachallenge - spektakularny "projekt" polegający na podniesieniu nogi. Jprdl. Szkoda, że żadne z tych pustostanów nie wykorzysta wolnego czasu na poczytanie książki (i niekoniecznie motywacyjnego bełkotu o samorozwoju), naukę języka lub zdobycie innej praktycznej umiejętności, przydatnej do zarabiania. Świat po koronie będzie inny. Celebryci staną się zbędni, bo kryzys wymusi optymalizację kosztów. Nikt nie będzie płacił po kilkadziesiąt tysięcy darmozjadom, za to, że łaskawie zapozują na instagramie z lakierem do pazknokci. Bankiety ze ściankami też stracą rację bytu, bo w maseczce na gębie i tak będą nierozpoznawalni. W tej sytuacji nauczenie się jakiegoś rzemiosła może być całkiem sensowne.

 • qfadrat

  Oceniono 4 razy 2

  who the fcuk is Wieniawa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX