Sylwia Grzeszczak już tak nie wygląda. Delikatna zmiana fryzury, ale za to jaki efekt! "Jesteś nie do poznania"

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała na Instagramie swoją lekko odmienioną fryzurę. Piosenkarka delikatnie skróciła swoje włosy. Postawiła również na modną fryzurę - włosy zebrane na czubku główy. Fanki były pod wrażeniem.

Sylwia Grzeszczak jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów, decydując się na poważną zmianę w wyglądzie. Jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek diametralnie zmieniła kolor włosów. Wcześniej nosiła ciemny brąz, jednak w lipcu 2019 roku mocno rozjaśniła swoje włosy. Teraz ma platynowy blond. Swoje długie włosy nosi zazwyczaj rozpuszczone, dość często mocno pokręcone.

Sylwia Grzeszczak, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Piosenkarka jednak nie zniknęła całkowicie, na swoim Instagramie regularnie uchyla rąbka z tego, co się u niej aktualnie dzieje. Fani na pewno nie mogą narzekać. Tym razem Sylwia Grzeszczak pokazała, jaką fryzurę nosi w domu. Fanki były zachwycone! My również jesteśmy.

Zobacz wideo Prosta, wygodna i szybka do zrobienia fryzura:

Sylwia Grzeszczak pokazała swoją domową fryzurę

Sylwia Grzeszczak opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym zaprosiła swoich fanów do słuchania jej wywiadu w radiu. Jednak uwagę wszystkich zwróciło coś innego - mianowicie lekko odmieniona, modna fryzura Sylwii Grzeszczak.

Tego dnia piosenkarka postawiła na proste, rozpuszczone włosy. Na czubku głowy zebrała kilka pasm, które związała w kucyk, a następnie końcówkę włosów przewlekła jeszcze przez gumkę. To bardzo prosta fryzura, wygodna (włosy z przodu nie wpadają do oczu), a w dodatku supermodna już od kilku sezonów. Jak wam się podoba Sylwia Grzeszczak w takim naturalnym, domowym wydaniu? Naszym zdaniem wygląda obłędnie.

Warto również zwrócić uwagę, że Sylwia Grzeszczak delikatnie podcięła swoje włosy i wyrównała ich końcówki. Dzięki temu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają.

 

Sylwia Grzeszczak zachwyciła fanów swoją domową fryzurą

Fani piosenkarki nie przeszli obojętnie obok jej domowej, lekko odmienionej fryzury. Pod nagraniem Sylwii Grzeszczak od razu posypały się "ochy i achy".

Wyglądasz cudownie
Jejku, jak pięknie wyglądasz
Wow, Sylwia jesteś nie do poznania
Miód malina

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Sylwii Grzeszczak.

Więcej o: