Joanna Koroniewska zachwyca w modnym, wiosennym płaszczu z sieciówki. Jest teraz na przecenie

Joanna Koroniewska zaprezentowała na Instagramie swoją wiosenną stylizację. Uwagę zwraca jej piękny, modny płaszcz w kratkę. Model ten pochodzi z Reserved i można go teraz kupić taniej.

Joanna Koroniewska, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Aktorka na bieżąco na Instagramie zdaje relacje z tego, co robi w domu. Tym razem jednak wzięło ją na wspomnienia.

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione na początku marca, kiedy to można było jeszcze normalnie wychodzić z domu, spacerować itp. Uwagę wielu internautów zwróciła stylizacja Joanny Koroniewskiej, a dokładnie jej piękny, wiosenny, modny płaszcz. Jak się okazuje, pochodzi z popularnej sieciówki Reserved. I jest teraz na przecenie.

Joanna Koroniewska w modnym płaszczu z Reserved. To model idealny na sezon wiosna 2020

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją wiosenną stylizację. Przypominamy, że fotografia ta została zrobiona na początku marca, kiedy jeszcze można było bez ograniczeń wychodzić z domu.

Swoje zdjęcie ze spaceru po Warszawie Joanna Koroniewska opatrzyła długim wpisem, w którym podzieliła się własnymi przemyśleniami na temat domowej izolacji:

To zdjęcie zrobione(...) 10 marca. Minął niespełna miesiąc od tego czasu, a dla wielu z nas świat się zatrzymał. Dosłownie i w przenośni. Czy doceniałam to, co miałam wystarczająco? Myślę, że tak mówiłam, ale tak zdecydowanie tak nie było. A poza tym dla mnie wychowywanie dzieci, obcowanie z nimi niemal cały czas nie jest teraz jakimś nowym doświadczeniem, myślę sobie, że zamknięcie, brak przestrzeni i wdzierający się strach jest najgorszy. I staram się, żeby tak nie było, pracuję nad tym. Żeby jednak wciąż odnajdywać jakieś pozytywy w zaistniałej sytuacji (...)

Wiele osób zwróciło uwagę na piękny, modny, biały płaszcz w czarną kratkę. To model z Reserved. Jest idealny na obecny sezon wiosna 2020 - cienki, lekki, ale za to bardzo stylowy.

 

Joanna Koroniewska postawiła na płaszcz z Reserved. Znamy jego cenę. Jest teraz na przecenie

Podoba wam się wiosenny płaszcz Joanny Koroniewskiej? Mamy zatem dla was dobrą wiadomość. Płaszcz Reserved wciąż można kupić w sklepie online. Niestety zostały już tylko duże rozmiary. Co więcej płaszcz ten, który miała na sobie Joanna Koroniewska, jest obecnie przeceniony. Wcześniej kosztował 239,99 zł, a teraz 179,99 zł. Jest to płaszcz o klasycznym fasonie, uszyty z tkaniny w kratę. Ma kołnierz z klapami, dwie kieszenie i zapięcie na guziki.

Więcej o: