Aneta Zając w odważnym wydaniu. Odsłoniła nogi. Widać, że schudła. "Wyglądasz świetnie"

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać efekty metamorfozy aktorki. Gwiazda niedawno schudła i teraz chętnie chwali się swoją nową sylwetką. Fani są pod wrażeniem. My również.

Aneta Zając od dłuższego czasu przebywa w domu zgodnie z zaleceniami rządowymi na czas pandemii koronawirusa. Jej fani jednak nie mogą narzekać. Aktorka nie zniknęła, regularnie bowiem uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje na Instagramie, jak spędza czas podczas tej ogólnopolskiej izolacji domowej.

Tym razem Aneta Zając zaskoczyła swoich fanów i pokazała się im w odważnym wydaniu. Aktorka pochwaliła się swoją nową, szczuplejszą figurą. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Zobacz wideo Aneta Zając pokazała tort urodzinowy swoich synów:

Aneta Zając na odważnym zdjęciu z domu. Aktorka odsłoniła nogi

Aneta Zając postanowiła zapewnić swoim fanom trochę rozrywki. Dlatego też wzięła udział w nowym wyzwaniu internetowym - #quarantinepillowchallenge. Challenge ten polega na tym, żeby opublikować w sieci swoje zdjęcie, będąc ubranym jedynie w... poduszkę. Tak, tak, dobrze czytacie.

Aneta Zając opublikowała więc na swoim Instagramie odważne zdjęcie, na którym widzimy ją zasłoniętą jedynie poduszką. Swoją nietypową stylizację aktorka uzupełniła seksownymi, czerwonymi szpilkami. Do tego miała rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Jak wam się podoba aktorka w takim odważnym i dość niecodziennym wydaniu? Naszym zdaniem Aneta Zając nawet w stylizacji z poduszki wygląda bardzo dobrze. Do tego bardzo kobieco i seksownie. Warto pamiętać, że aktorka jakiś czas temu mocno schudła. Od razu widać, że regularne treningi i zdrowy styl odżywania nie poszły na marne. Aneta Zając wygląda wprost kwitnąco!

 

Aneta Zając pokazała nogi. Fani zachwyceni

Fani Anety Zając nie przeszli obojętnie obok jej odważnego zdjęcia. Co więcej zdobyło ono bardzo dużą liczbę lajków - ponad 10 tysięcy oraz komentarzy - ok. 250. Fani wprost zasypali aktorkę komplementami:

Pięknie wyglądasz
Wow, po prostu wow
Wyglądasz świetnie
Piękna kreacja
Więcej o: