Fani twierdzą, że Edyta Górniak powiększyła usta. Gwiazda pokazała, jak to robi makijażem

Edyta Górniak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, w jaki sposób uzyskuje efekt dużych i pełnych ust. Wykorzystuje do tego kredkę - konturówkę. Tutorial ze swojego triku makijażowego opublikowała na Instagramie.

Edyta Górniak niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Z tego powodu piosenkarka przez dwa tygodnie była poddana obowiązkowej kwarantannie. Po tym, jak opublikowała zdjęcie na Instagramie, fani zarzucili jej, że podczas domowej izolacji "poprawiła" sobie usta. Początkowo Edyta Górniak odpowiadała na ich komentarze i tłumaczyła, że taki efekt optycznie powiększonych warg, uzyskała przy pomocy kredki. Internauci jednak nie dowierzali. Piosenkarka postanowiła zatem pokazać im, jak się maluje, aby uzyskać efekt pełniejszych i powiększonych ust.

Zobacz wideo Edyta Górniak zaśpiewała na imprezie Marcina Gortata:

Edyta Górniak zdradziła swój sposób na powiększenie ust makijażem

Edyta Górniak opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie - tutorial, na którym pokazała, jak w prosty sposób można powiększyć usta samym makijażem.

Jak powiększyć usta

- podpisała swój tutorial makijażowy na Instagramie Edyta Górniak.

Aby uzyskać efekt optycznego powiększenia ust makijażem, Edyta Górniak użyła do tego kredki - konturówki w ciemnym odcieniu nude. Kosmetykiem tym zaznaczyła linię ust, wychodząc nieco poza tą naturalną. Sami zobaczcie:

 

Edyta Górniak zdradziła swój sposób na duże usta. Fani mocno podzieleni

Jakie były reakcje fanów Edyty Górniak na jej makijażowy sposób na powiększanie ust? Mocno podzielone. Część z nich nie wierzyła, że duże, pełne usta to zasługa jedynie make up'u. Inni zaś stanęli w obronie Edyty Górniak, chwaląc jej urodę.

I tylko w ten sposób je pani powiększa :)
Dobra dobra. Te usta nie są powiększone tylko kredka. Nie ściemniaj
Noo proszę jaka zdolniacha. Kochanie, nie przejmuj się tym, zawsze znajdzie się jakiś Pan Maruda i będzie się czepiać, ale dla nas twoich fanów zawsze będziesz idealna ok? Nikt z nas nie jest w 100% naturalny, każdy coś poprawia, naprawdę aniołku nie musisz się tłumaczyć
Masz tak idealne usta
Więcej o: