Anna Lewandowska ubrała Klarę w piękną, różową sukienkę. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie świąteczną stylizację swojej córki Klary. Dziewczynka miała na sobie piękną, różową sukienkę z falbankami. Ubranie to pochodzi z kolekcji polskiej marki i kosztuje mniej niż 200 zł.

Anna i Robert Lewandowscy tegoroczne święta wielkanocne spędzili w swoim domu w Monachium. Popularna polska trenerka ku uciesze swoich fanów uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie i pokazała, jak wyglądała u niej Wielkanoc. Uwagę zwraca piękna stylizacja Klary Lewandowskiej. Wiemy, gdzie Anna Lewandowska kupiła tę różową sukienkę dla córki. Znamy również cenę ubranka. I mamy dla was dobrą wiadomość - nie kosztuje fortuny.

Zobacz wideo Klara Lewandowska ćwiczy z Robertem. Słodki widok!

Klara Lewandowska w pięknej, różowej sukience. Wiemy, gdzie ją można kupić i za ile

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie (dokładnie na Instastory), jak spędzała tegoroczne święta wielkanocne z rodziną w Monachium. Uchyliła rąbka tajemnicy, prezentując suto zastawiony stół. Jednak pierwsze skrzypce na relacji Anny Lewandowskiej zdecydowania grała jej córka, Klara. Tego dnia miała na sobie piękną, różową sukienkę z falbankami. 

Klara LewandowskaKlara Lewandowska fot. screen: Instagram/annalewandowskahpba

Różowa sukienka, którą miała na sobie Klara Lewandowska, pochodzi ze sklepu polskiej marki Linen Lee. I wciąż jest dostępna w ich sklepie online. Sukienka wykonana jest z bawełny organicznej o pięknej strukturze oraz dobrych właściwościach termoregulacyjnych. Idealnie nadaje się na ciepłą wiosnę oraz na zbliżające się lato. Przy ramionach ma wszyte falbanki, dzięki czemu zyskuje jeszcze bardziej dziewczęcy urok. Sukienka, którą miała na sobie Klara Lewandowska, kosztuje 149 zł.

 
Więcej o: