Agnieszka Chylińska już tak nie wygląda. Mocno skróciła włosy i postawiła na odważny kolor. "Fenomenalny fryz"

Agnieszka Chylińska ponownie zaskoczyła swoją nową fryzurą. Popularna polska piosenkarka i jurorka "Mam talent" mocno obcięła swoje włosy, które są teraz koloru białego z odcieniem szarości.

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które bardzo lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna piosenkarka i jurorka programu TVN "Mam talent" jeszcze do niedawna nosiła długie, białe dredy, które gdzieniegdzie miały również siwe pasemka. Tym razem gwiazda postawiła na diametralną zmianę i ostre cięcie. Jej fani są zachwyceni metamorfozą!

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska pokazała się bez makijażu

Agnieszka Chylińska i jej nowa fryzura. Gwiazda mocno obcięła swoje włosy

Agnieszka Chylińska zaskoczyła ostatnio swoich fanów, pokazując się im w kompletnie nowej fryzurze. Piosenkarka opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych krótkie nagranie. Większość jej fanów skupiona jest jednak nie na tym, co mówi gwiazda, ale na jej nowej fryzurze. Zmiana jest ogromna!

Agnieszka Chylińska mocno skróciła swoje włosy, które teraz sięgają jej do ucha. Ma również długą, gęstą grzywkę, którą zaczesuje na bok. Uwagę zwraca również kolor włosów Agnieszki Chylińskiej. Jest on prawie biały z odcieniami szarego. Jak wam się podoba piosenkarka w takim nowym wydaniu?

Siwy dym

- napisała na Instagramie Agnieszka Chylińska.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska instagram/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska mocno skróciła włosy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Agnieszki Chylińskiej. Wśród ich licznych komentarzy próżno szukać jakiegoś negatywnego. Jak widać, nowa fryzura piosenkarki bardzo przypadła do gustu jej fanom.

Extra kolor włosów
Różowe, zielone, siwe... Aguś w każdym kolorze wyglądasz super
Aga super masz kolor włosów
Fenomenalny fryz Aguś

- to tylko niektóre z licznych pozytywnych komentarzy fanów Agnieszki Chylińskiej.

Więcej o: