Anna Lewandowska w pięknej bluzie polskiej firmy. Ubranie kosztuje mniej niż 200 zł. I wciąż jest do kupienia

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się w pięknej, pomarańczowej bluzie. Model ten pochodzi z kolekcji polskiej marki 4F. Bluza wciąż jest do kupienia. Znamy jej cenę.

Anna Lewandowska inspiruje wiele kobiet z całego świata. Na Instagramie obserwuje ją ponad 2,6 miliona osób. Popularna polska trenerka i żona Roberta Lewandowskiego na swoich profilach w mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu jej fanki mogą podejrzeć, jak Anna Lewandowska spędza wolny czas, jak trenuje, jak dba o swoje ciało, skórę i włosy. Mogą również inspirować się jej stylizacjami, zarówno tymi na co dzień, jak również tymi na specjalne i wieczorne wyjścia. Tym razem trenerka pokazała się w pięknej bluzie. Jak się okazuje, model ten pochodzi z kolekcji polskiej marki 4F. I nie kosztuje fortuny! Co więcej, wciąż jest dostępny w sklepie online.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje. Jest w 8. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska w bluzie marki 4F. Znamy cenę ubrania

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcie z treningu. Uwagę zwraca sportowa i kolorowa stylizacja gwiazdy. Tego dnia Anna Lewandowska postawiła na piękną, wygodną, pomarańczową bluzę z kapturem. Jak się okazuje, model ten pochodzi z kolekcji popularnej polskiej marki sportowej, czyli 4F.

Bluza marki 4F, która miała na sobie Anna Lewandowska, wciąż jest dostępna w sklepie online. Zrobiona jest w prawie 50% z bawełny. Ma kaptur i kieszeń w stylu kangurek, do tego jest nierozpinana i nieocieplana. Idealnie nadaje się na co dzień do casualowych stylizacji, jak również na treningi. 

 
Więcej o: