Odeta Moro ma nową fryzurę. Włosy obcięła jej córka. Efekt? Jak u profesjonalnego fryzjera

Odeta Moro postanowiła poradzić sobie bez fryzjera. Pomogła jej w tym córka, która obcięła przenterce włosy. Jej fani są zachwyceni. My również.

Odeta Moro zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska dziennikarka i prezenterka od lat wierna jest włosom średniej długości, które zazwyczaj sięgają jej do ramion. Również z kolorem swoim pukli nie eksperymentuje. Jest nim blond, który czasem Odeta Moro ma lekko ciemniejszy, a czasem jaśniejszy.

Odeta Moro, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Z tego też powodu wszystkie salony kosmetyczne, fryzjerskie czy manicure są pozamykane. Ludzie więc próbują samodzielnie sobie radzić w domu. Podobnie było z Odetą Moro, która potrzebowała odświeżenia fryzury. Z pomocą przyszła jej córka, które podcięła włosy prezenterce. Efekt? Sami zobaczcie. My jesteśmy zachwycone!

Zobacz wideo Odeta Moro opowiedziała nam o sobie:

Odeta Moro i jej nowa fryzura. Włosy obcięła jej... córka

Odeta Moro opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w samochodzie. Na fotografii dziennikarka zaprezentowała swoją nową fryzurę. Okazuje się, że włosy podcięła jej córka. 

Nowy włos!!! Tylko od razu się wytłumaczę, żeby nie było zbędnych pytań! Wszystko „by córka”. Nie byłam nielegalnie u fryzjera!!!! (...) Odważne? Owszem! Ale Sonia przygotowała się do tego fachowo! Taka nowa ja! Jak oceniacie? Teraz pora na kolor, ale nie ukrywam tego się boję....

- pochwaliła się na Instagramie Odeta Moro.

 

Odeta Moro skróciła włosy. Fani są pod wrażeniem

Fani Odety Moro byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności fryzjerskich jej córki. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem. Część internautów zaczęła się dzielić swoimi podobnymi doświadczeniami. Zdradzali również, jak sami sobie radzę bez fryzjera.

Pięknie w tej fryzurze. -10 lat minimum
Bardzo pozytywna zmiana
Mega fryzura. Fryzjer domowy to teraz skarb
Wow! Fachowo! Szacun dla Soni, zapisałabym się w kolejkę!
Więcej o: