Klaudia Halejcio pokazała swój taras. Robi wrażenie! Fani zachwyceni. "Przepiękny"

Klaudia Halejcio postanowiła pochwalić się na Instagramie swoim pięknym tarasem. Trzeba przyznać, że aktorka ma doskonałe wyczucie stylu. Sami zobaczcie.

Klaudia Halejcio należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Aktorka młodego pokolenia na bieżąco relacjonuje je na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu jej fani mogą podejrzeć, jak spędza wolny czas oraz jak dba o siebie oraz o swoją urodę. Klaudia Halejcio bardzo chętnie uchyla również rąbka tajemnicy, pokazując piękne urządzone wnętrza swojego mieszkania. Trzeba przyznać, że ma gust! Tym razem Klaudia Halejcio pokazała swój taras. Fani nie mogli wyjść z zachwytu. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio sama pofarbowała sobie włosy

Klaudia Halejcio pokazała swój taras

Klaudia Halejcio postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać na Instagramie, jak wygląda jej taras.

Jak już wiecie, nie posiadam jeszcze wielkiego ogrodu, ale głęboko wierzę, że marzenie o nim na pewno któregoś dnia się spełnią. Jak na razie szalej na swoim tarasie. Tutaj raczej się nie ograniczam i sadzę kwiaty, gdzie tylko się da. Teraz to jest mój prywatny raj!

- napisała na Instagramie Klaudia Halejcio.

Na tarasie aktorki dominuje biały kolor. Taki właśnie odcień mają fotel oraz stolik. Na zdjęciu widać, że Klaudia Halejcio uwielbia kwiaty. Na jej tarasie znajduje się ich ogromna liczba. Piękne wazony wypełnione cudownymi kwiatami. Cudowny widok! Taras wyposażony jest również w piękne zasłony, oczywiście w kolorze bieli. Dodatkiem do niego są figurki zwierząt. Jak wam się podoba taras Klaudii Halejcio? My jesteśmy zachwycone.

 

Fani zachwyceni tarasem Klaudii Halejcio

Nie tylko my zachwycamy się pięknie urządzonym tarasem Klaudii Halejcio. Jej fani również są pod wrażeniem, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem aktorki:

Przepiękny ten twój taras
Piękne meble
Przepiękna kolorystyka. Ślicznie urządzony dom
Przepiękny masz ten taras
Więcej o: