Kuba Wojewódzki pokazał, jak spędza czas w domu. Takiego gościa nie spodziewaliśmy się u niego

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z mieszkania. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że towarzyszy mu... Anna Mucha.

Kuba Wojewódzki, jak zdecydowana większość gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Dziennikarz nie zniknął jednak całkowicie. Na swoich profilach w mediach społecznościowych jest bardzo aktywny i regularnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak spędza czas. Tym razem Kuba Wojewódzki mocno zaskoczył wszystkich.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z mieszkania, a tam... Anna Mucha

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z mieszkania. Przy okazji zaapelował do wszystkich, aby bardzo pilnowali swoich danych osobowych i aby nie udostępniali ich w sieci. Jednak uwagę wszystkich zwróciło coś zupełnie innego. Okazuje się, że Kuba Wojewódzki nie był w mieszkaniu sam. Na zdjęciu widzimy również... Annę Muchę. A to niemałe zaskoczenie!

Dla tych, którzy nie pamiętają, przypominamy, że Kuba Wojewódzki oraz Anna Mucha kilkanaście lat temu byli parą. Spekulacje o ich powrocie do siebie pojawiają się regularnie, a para, jak widać, dodatkowo je podsyca.

 

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem na jednym zdjęciu

Fani Kuby Wojewódzkiego nie przeszli obojętnie obok tego dość zaskakującego zdjęcia. Pod fotografią od razu posypały się pytania, czy dziennikarz i aktorka z powrotem są razem.

Co to za pani tam stoi?
Wygląda na to, że Mucha lata panu po mieszkaniu

- pisali żartobliwie internauci.

Więcej o: