Blanka Lipińska na odważnym zdjęciu. Wiedzieliście, że ma tak umięśniony brzuch? Nawet Doda go skomentowała

Blanka Lipińska w ramach wakacyjnych wspomnień opublikowała na Instagramie bardzo gorące zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w samym bikini. Uwagę zwraca jej umięśniony brzuch. Zdjęcie skomentowała nawet Doda.

Blanka Lipińska to jedna z tych gwiazd, dla której nie ma tematów tabu. I niezależnie od tego, czy dotyczą one innych ludzi, czy jej samej. Popularna pisarka i autorka bestsellerowej powieści pt. "365 dni" jakiś czas temu otwarcie przyznała, że udało się jej bardzo schudnąć, w sumie prawie aż 30 kg. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz regularnym treningom. Nic dziwnego, że gwiazda teraz bardzo chętnie chwali się swoją szczupłą i wyrzeźbioną sylwetką.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska pokazała swój umięśniony brzuch

Blanka Lipińska postanowiła powspominać dawne czasy, kiedy to jeszcze można było wychodzić z domu bez żadnych ograniczeń. Swoimi wspomnieniami podzieliła się z fanami na Instagramie, publikując zdjęcie z jednego z wyjazdów zagranicznych. 

Tęsknie... Marzy mi się podróż, marzy mi się Kite, plaża, wiatr, przestrzeń... Wolność mi się marzy... #JeszczeBedzieNormalnie

- napisała otwarcie na Instagramie Blanka Lipińska.

Uwagę wszystkich zwraca jednak nie podpis do zdjęcia, a umięśniony brzuch gwiazdy. Widać, że ciężkie i regularne treningi nie poszły na marne! Sami zobaczcie:

 

Blanka Lipińska pokazała się w bikini. Jej umięśniony brzuch skomentowała nawet Doda

Fani Blanki Lipińskiej nie przeszli obojętnie wobec zdjęcia gwiazdy w różowym bikini, na którym ta odsłoniła swój umięśniony brzuch. Zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków oraz komentarzy.

Mnie by się marzył taki brzuch

- to jeden z nich.

Wśród komentarzy fanów Blanki Lipińskiej pojawił się również i Dody.

Marzy mi się taki bęc

- napisała Doda pod zdjęciem Blanki Lipińskiej.

Więcej o: