Aneta Zając świętuje urodziny w obłędnej kreacji. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile. Jest teraz na przecenie!

Aneta Zając z okazji swoich 38. urodzin opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Uwagę zwraca jej piękna sukienka w kolorze pastelowego różu. Ubranie jest obecnie na przecenie.

Aneta Zając w ostatnią niedzielę (19 kwietnia) skończyła 38 lat. Z tej okazji aktorka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Fotografia jest co prawda stara, ale i tak oczy wszystkich zwrócone są na obłędną kreację gwiazdy serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Wiemy, gdzie i za ile Aneta Zając kupiła swoją piękną, różową sukienkę. To model idealny na ciepłe dni! I jest teraz na przecenie.

Aneta Zając świętuje urodziny w pięknej, modnej sukience

Aneta Zając z okazji swoich 38. urodzin opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie, zrobione jeszcze w czasach, gdy bez ograniczeń można było wychodzić z domu.

Mimo, że zdjęcie nie jest z dzisiaj, to idealnie pasuje na dziś. Takich urodzin jeszcze nie miałam...

- napisała optymistycznie Aneta Zając.

Oczy wszystkich zwrócone są na obłędną różową sukienkę aktorki. Kreacja jest bardzo kobieca i idealnie nadaje się na nadchodzące ciepłe dni wiosenne oraz na lato. Fani od razu zasypali gwiazdę komplementami:

Piękna niczym rusałka! Wszystkiego najlepszego.
Ślicznie wyglądasz. 100 lat dużo miłości i szczęścia, pociechy z chłopców.
Spełnienia najskrytszych marzeń tych małych i tych dużych. Super zdjęcie.
Śliczna. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin.
 

Aneta Zając zachwyca w różowej sukience. Wiemy, gdzie i za ile ją kupiła

Podoba się wam piękna, różowa sukienka Anety Zając? Mamy zatem dla was dobrą wiadomość. Sukienka ta pochodzi z kolekcji polskiej marki Belette. Model, który aktorka miała na sobie, to ALICE DRESS. Co więcej, jest on obecnie przeceniony. Sukienka Anety Zając jeszcze niedawno kosztowała 449 zł, podczas gdy teraz kupimy ją za 390 zł.

Więcej o: